KOŠÍK
0 KčPřečtěte si

Na tomto místě nabízíme k přečtení různá témata, která se týkají nábytku a života kolem něj.

Kuchyňská linka Provance zapadá do naší nabídky stylových kuchyňských linek, jako jsou Royal, San Marino, nebo nově i Tivoli či Pescara. Pokud jste vyznavači tohoto stylu kuchyňských linek, neměl by vám ujít tento článek, kde se dozvíte více podrobností o vlastnostech kuchyně Provance.

V tomto krátkém článku vám chceme představit novinku v naší nabídce, kuchyňskou linku Royal, která doplňuje naši nabídku stylových kuchyní Domin, San Marino, nebo Emka. Kuchyně Royal je určena pro zákazníky, kteří požadují krásnou kuchyňskou linku v provensálském stylu za dostupnou cenu.

Díky speciální technologii společnosti Fargotex tkaniny z kolekce Magic Home mají unikátní vlastnosti. Látka se velice snadno čistí.
Skvrny zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.
Vyberte si potahovou látku z řady Magic Home Collection a užívejte si pohodlí beze skvrn!

Jak přírodní tak eko-kůže má ochrannou vrstvu, nicméně použitím nevhodných čistících prostředků, které obsahují petrolej, alkohol nebo rozpouštědla může dojít k poškození a změně barvy kůže.
Kůže by se měla čistit v závislosti na intenzitě jejího užívaní. Čerstvé skvrny by měly být okamžitě odstraněny suchým hadříkem.

Family Line je systém, který nabízí cca 85 modulů v klasických i moderních designech (celkem cca 29 dekorů a typů dvířek). Moduly Family Line sice ve standardu nenabízí luxusní výsuvy zásuvek s tlumeným dovíráním a tlumené dovírání dvířek (za příplatek ano), nicméně použité prvky a kování nabízí velmi dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Jde tedy o kuchyňské linky, kde zákazník ocení širokou škálu modulů (skříněk), výběr dostatečného množství barev, stylu a materiálu dvířek a současně nepožaduje výrobu atypických prvků, a to vše při zachování velmi přijatelné ceny často za velmi luxusní vzhled kuchyně.

Řada TOPLine je promyšleným kancelářským systémem, který vynikne především ve větších prostorách, tedy je určen spíše do ředitelských a manažerských pracoven, jednacích místností apod. Díky své promyšlené modularitě lze z tohoto nábytku sestavit velmi působivý a luxusní jednací stůl takřka neomezených rozměrů.

Téma spotřebičů pro vaši kuchyňskou linku je velmi obsáhlé. Ideální je vaši krásnou novou kuchyňskou linku doplnit moderními a praktickými spotřebiči. Nejčastěji volíme spotřebiče vestavné, nicméně řada zákazníků je zvyklá používat klasický sporák, který může vyjít z finančního hlediska levněji, ale jsou na trhu i sporáky, které cenově přeskočí i vestavné spotřebiče.

Tento článek si neklade za cíl být komplexním návodem zahrnujícím veškeré odborné aspekty dobrého výběru dřezu, ale jeho cílem je zákazníkům, kteří si chtějí vybírat nový kuchyňský dřez, poskytnout alespoň základní pomoc při orientaci v současné nabídce. V případě, že vše řešíte s dodavatelem kuchyňské linky, dejte na jeho radu, má zkušenosti a dokáže doporučit vhodný dřez právě pro vaši kuchyňskou linku a vám se potom nestane, že dřez, který pořídíte po „vlastní ose“ nebude s vaší novou kuchyň vhodný, nebo že do ní vůbec nepůjde použít.

V nabídce našeho obchodu naleznete špičkové volně stojící sporáky tuzemské značky MORA, která má u nás dlouholetou tradici. Firma MORA vyrábí všechny běžné typy sporáků - plynové sporáky, kombinované sporáky nebo elektrické volně stojící sporáky. Nová řada sporáků od MORY disponuje mnoha vychytávkami a vlastnostmi, které v dané třídě patří k naprosté špičce, což výrobky této známé české značky odlišuje od ostatní konkurence, která velmi často nedosahuje kvalit sporáků MORA, a to často ani u sporáků vyšší cenové relace.

Komentářů 0

Kuchyně je už řadu let jednou z nejdůležitějších místností v domě. Je to místnost, kde se nejčastěji sejde celá rodina společně, kde trávíme společný volný čas a místo, kam se rádi vracíme. To jsou důvody, proč bychom výběru kuchyňské linky měli věnovat značnou část svojí pozornosti.

Máte problémy se spánkem? Budíte se v noci s pocitem, že Vás něco tlačí? Nemůžete najít správnou polohu jak si lehnout a usnout? Potom s největší pravděpodobností máte špatnou postel, nebo některou z její součásti.

Mluvíme-li o odstěhování nábytku z pokoje do pokoje, nebo odtažení nábytku od stěn za účelem malování, můžeme mluvit ještě o štěstí. Horší je situace, kdy přemísťujeme nábytek z bytu jednoho do bytu druhého.

Není třeba hned velkých změn, co se nábytku týká. Mnohdy stačí třeba jen tu a tam maličkost. Kousek nábytku, který oživí místnost. Nábytek, který nepatrně doplní náš prostor. Třeba jen tak, aby rozšířil kusy nábytku, které již doma máme. Tak, abychom si udělali novým nábytkem radost, a nemuseli proto hned přeskupit celý byt.

Bezesporu je pak tedy nejdůležitější volbou při koupi nového nábytku do ložnice dobrá postel s kvalitní matrací a roštem. Tím ovšem vybavení ložnice zdaleka nekončí. Pokud nemáme zvláštní šatnu, je třeba volit do ložnice dostatečně velkou šatní skříň.Naše prodejna je tady 16 let. Jsme největší česká firma prodávající nábytek na Olomoucku. Otevřeno máme od pondělí do neděle, tedy 7 dní v týdnu. Naše specializace je na obývací pokoje a ložnice. U nás můžete zakoupit zboží od světových i českých výrobců nábytku. Vybíráme si takové dodavatele nábytku u kterých se můžeme spolehnout na kvalitu. Máme vystaveno mnoho sedacích souprav, na které si u nás můžete sednout. Kvalifikovaný personál Vám vysvětlí všechny možnosti výběru potahových látek a rozměrů. Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích. Naši zaměstnanci jsou schopni nabídnout i různé atypy přesně na přání zákazníka.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

VĚTŠINU ZBOŽÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH MÁME VYSTAVENOU NA NAŠI PRODEJNĚ V OLOMOUCI.

Naše centrum Olomouc má rozlohu 4000 m2. Najdete nás na parkovišti Kaufland v Olomouci. 

Města kde nás znáte: Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Litovel, Mohelnice, Uničov, Zábřeh, Lipník, Moravský Beroun.

Milí zákazníci, těšíme se na vás!

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION,s.r.o.

Tovární 38 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), Olomouc
Otevírací doba:
PO-PÁ 9:00 - 18:00
SO-NE 9:00 - 18:00

Kontakty:

E - shop   
telefon: 775 531 696
e - mail: info@maxiorion.cz


Prodejna

telefon: 775 559 401