VýprodejAKCE
TÝDNE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceStudentské -
dětské pokoje
PředsíněKancelářDoplňkyNábytek
z masivu

Detailní informace o potahových látkách


V nabídce našeho obchodu naleznete několik různých druhů a typů látek. V tomto článku se pokusíme podat bližší a detailnější informace o daném typu, aby jste měli jistotu, že jste si vybrali správně.

Potahová látka Salvador

Látky Salvador jsou příjemné na dotek. Je to sametová látka. Vyznačuje se vysokou odolností (100 000 cyklů). Složení 100 % polyester. Tkanina neabsorbuje rozlité látky, tekutina neprosákne do výplně sedací soupravy. Látky vyrobené touto technologií omezují vstřebávání kapalin. V případě polití se kapky hromadí na povrchu látky. Špínu lze odstranit snadno za pomocí navlhčeného hadříku. Gramáž látky je 440 g/m2.

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Crown

Látky Crown z žinylkového kvalitního vlákna jsou velmi měkké a příjemné na dotek. Vyznačují se vysokou odolností (89 000 cyklů). Složení 92 % polyester a 8 % nylon. Látka je velmi pevná a disponuje velkou podobností s pletenou tkaninou.  Špínu lze odstranit snadno za pomocí navlhčeného hadříku. Gramáž látky je 360 g/m2.

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Monolith

Látka je ideální jako čalounění pro náročné. Je vhodná  na pohovky, rohové sedačky, podnožky, židle a další nábytek. Je velice příjemná na dotek, vyznačuje se vysokou odolností (100 000 cyklů). To je důvodem, proč už skvrny nejsou zdrojem stresu a nábytek si zachovává dlouhodobě nový vzhled. Když se stane malá nehoda, jednoduše skvrnu odstraníte troškou vody, hadříkem. Skvrny zmizí a látka bude vypadat, jako by se nic nestalo. Gramáž látky je 320 g/m2. Složení 100 % polyester.

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Magnum

Jedná se o hrubou žinykovou látku, která je velmi odolná (45 000 cyklů). Složení je 100 % polyester, gramáž 350g/m2. Přírodní tóny zútulní každý interiér.

 

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Viton

Látka z kolekce Viton se vyznačuje jemnou a na dotek hebkou strukturou, která připomíná plyš. Při výrobě látky bylo použito několik odstínů nitě, čímž vznikl její jedinečný vzhled. Viton je materiál odolný proti žmolkování, díky kterému bude váš nábytek vypadat vždy bezchybně. (35 000 cyklů). Složení 100% polyester, gramáž 315g/m2.

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Austin

Kolekce Austin je velmi příjemná na dotek. Patří mezi tkaniny pleteného typu. Kolekce se vyznačuje bohatými, rozmanitými barvami. I přes sluneční paprsky si látka zachovává svůj původní vzhled po dlouhou dobu. (100 000 cyklů). Složení je 100 % polyester, gramáž 400g/m2.

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Madryt

Madryt je označovaná také jako ekokůže. Jedná se o kvalitní imitaci kůže, díky tomu se často uplatňuje jako potahová látka. (150 000 cyklů) Složení je 60% polyuretan, 36% polyester, 4% bavlna. Gramáž 450g/m2 . Údržba je opravdu snadná, stačí otřít navlhčeným hadříkem a mýdlovou vodou, případně použít speciální prostředky pro čalounění Výhody tkaniny jsou podobnost s kůží, vysoká pevnost a odolnost, snadná údržba.

 

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Denver

Tato potahová látka je velmi příjemná na dotek. Snadno udržitelná látka. Složení: 100% polyester, gramáž: 591 g/m2, odolnost proti tření: 30 000 cyklů.

 

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Evolution

Luxusní potahová látka, která je příjemná na dotek, odolná proti opotřebení a vodou čistitelná. Složení: 100 % Polyester, gramáž: 320 g/m2, odolnost proti tření: 100 000 cyklů.

 

 

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Solar

Tkanina Solar má na povrchu úpravu na bázi nanočástic, které blokují pronikání nečistot. Skvrny tak lze snadno vyčistit za pomocí vody s trochou mýdla. Problémem nejsou ani odolné skvrny od kečupu, kávy nebo inkoustu. Tato vysoce kvalitní látka je hladká a velmi příjemná na dotek. Složení 100% polyester, Gramatura m2 370 g/m2+/- 5%. Odolnost proti tření 74 000 cyklů. Tuto potahovou látku tak můžeme doporučit chovatelům domácích mazlíčků.

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Arya

Tato potahová látka je velmi příjemná na dotek. Snadno udržitelná látka. Složení: 100% polyester, gramáž: 560 g/m2, odolnost proti tření: 75 000 cyklů.

 

 

 

 

 

 

 

 

Potahová látka látka Milos

Tkanina MILOS je pokryta speciální ochrannou vrstvou, vytvářející hydrofobní vrstvu, která chrání před rychlým prosakováním kapalin. To zabraňuje tkanině okamžitě absorbovat vodu, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu tkaniny. Díky tomu máte čas jemně odsát rozlitou tekutinu pomocí měkkého hadříku nebo papírové utěrky. Složení: 100% polyester, gramáž: 250 g/m2, odolnost proti tření: 45 000 cyklů.

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Pegasus

Tkanina Pegasus je pokryta speciální ochrannou vrstvou, vytvářející hydrofobní vrstvu, která chrání před rychlým prosakováním kapalin. To zabraňuje tkanině okamžitě absorbovat vodu, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu tkaniny. Díky tomu máte čas jemně odsát rozlitou tekutinu pomocí měkkého hadříku nebo papírové utěrky. Složení: 100% polyester, gramáž: 300 g/m2, odolnost proti tření: 100 000 cyklů.

 

 

 

 

Potahová látka Vogue

Látka Vouge podtrhne módní vzhled čalouněného nábytku. Jeho měkkost a jedinečná barevná paleta dokonale ladí s potahem elegantních sedacích souprav, pohovek pro volný čas a křesel. Výhodou materiálu je dobrá odolnost proti žmolkování, která zajišťuje trvanlivost a bezvadný vzhled. Tento potah je velice jemný na dotek. Složení: 100% polyester, gramáž: 370g/m2, odolnost proti tření: 105 000 cyklů.

 

 

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Massimo 

Potahové látky Massimo z kolekce Idesin jsou velmi pěkné a příjemné na dotek. Jde o hustý cop s jasně znatelnou strukturou. Vazba nití v několika barvách vytváří na látce zajímavou souhru barev a stínů. Další výhodou této tkaniny je vysoká odolnost proti oděru a žmolkování. Jedná se o žinylkovou potahovou látku. Složení: 100% polyester, gramáž: 320g/m2, odolnost proti tření: 40 000 cyklů.

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Element 

Element: potahová látka příjemná na dotek. Tato potahová látka se vyznačuje vysokou odolností. Technologie WATER BLOCK zabraňuje absorpci rozlitých kapalin. Složení: 100% polyester, gramáž: 400g/m2, odolnost proti tření: 50 000 cyklů.

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Aston 

Aston je kvalitní potahová látka s klasickým vzhledem, s jemnou strukturou, přijemná na dotek. Látka je vyrobena technologií MAXI CLEAN, která omezuje absorpci tekutin. Látka neabsorbuje rozlité látky. V případě rozlité tekutiny se její kapky hromadí na povrchu látky. Znečištěné místo stačí otřít hadříkem a skvrna beze stopy zmizí. Složení: 95% polyester, 5% nylon, gramáž: 360 g/m2, odolnost proti tření: 35 000 cyklů. 

 

 

 

 

 

 

 

Potahová látka Maya

Maya je kvalitní potahová látka s klasickým vzhledem, s jemnou strukturou, přijemná na dotek. Látka je vyrobena technologií Pet friendly a Easy Water clean, která omezuje absorpci tekutin. Látka neabsorbuje rozlité látky. V případě rozlité tekutiny se její kapky hromadí na povrchu látky. Znečištěné místo stačí otřít hadříkem a skvrna beze stopy zmizí. Složení: 100% polyester,  gramáž: 350 g/m2, odolnost proti tření: 45 000 cyklů.