Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu

Kuchyňská linka Provance rozšiřuje naši nabídku stylových kuchyní

Kuchyňská linka Provance

Novinkou v naší nabídce je kuchyňská linka ProvanceKuchyně Provance, jak už její název vypovídá,  je určena pro zákazníky, kteří požadují krásnou kuchyňskou linku v stale více oblíbeném  provensálském stylu - a navíc za velmi dostupnou cenu.

Dříve, než se pustím do detailnější specifikace kuchyně Provance, je třeba zmínit, že kuchyňská linka Provance je součástí komplexní nabídky tohoto stylového nábytku. Vyznavači tohoto stylu si tak mohou vybavit jídelnu či obývací pokoj stejným nábytkem z širší řady Provance, kterou samozřejmě také najdete v naší nabídce.   

Co tedy můžeme od kuchyně Provance očekávat?
 
 • Jak už bylo řečeno, jde o kuchyň v provensálském stylu, tedy jde o kuchyňskou linku pro vyznavače tohoto stylu za skvělou cenu.
 • Dvířka v dekoru borovice andersen. Korpusy skříněk jsou vyrobeny z bílého lamina.
 • Kuchyňskou linku Provance lze sestavit prakticky do libovolného tvaru. Skladbou skříněk se hodí především pro rovné, rohové a „účkové“ kuchyně. Méně vhodná je pro kuchyně ostrůvkové, ale i zde si dokážeme poradit a navrhnout vhodné řešení .
 • Pro sestavení kuchyňské linky je k dispozici cca 45 různých skříněk a prvků.
 • Horní skříňky jsou dostupné ve standardním modulu výšky 72 cm (s jednou policí) doplněné o skříňky vysoké 36 cm. K dispozici jsou dvě speciální skříňky ležící na pracovní desce spodních skříněk – jde o 120 cm široký kredenc a 40 cm širokou prosklenou skříňku. Pokud máte možnost tyto skříňky zařadit do plánované sestavy kuchyňské linky, získá vaše kuchyň na ještě větší stylovosti. Řada horních skříněk se vyrábí v prosklené verzi s čirým sklem a decentní mřížkou na skle, která dodává kuchyni nevšední vzhled..
 • Spodní skříňky jsou včetně 10 cm soklu vysoké 82 cm. Spolu s pracovní deskou je standardní výška pracovní plochy 86 cm. Korpus je hluboký 45 cm. Sokl se ke skříňkám dodává zpravidla v 2 m délkách. V případě požadavku na sokl výšky 15 cm (zvýšená pracovní plocha na 91 cm), umíme toto zajistit s tím, že 15 cm sokl bude z čistě bílého lamina.
 • V nabídce je i několik vysokých skříní. Jde především o potravinové skříně a skříně na vestavnou lednici či vestavnou troubu umístěnou do výšky v úrovní pracovní desky. Tyto skříně jsou vysoké 212 cm.  U vysoké skříně pro vestavnou troubu je prostor pod troubou řešen pomocí praktického výsuvu, který je v ceně skříně. V nabídce není vysoká skříň pro vestavnou mikrovlnnou troubu.
 • K dispozici jsou dvířka pro vestavné myčky 45 i 60 cm široké
 • Úchytky jsou černé kovové a dvířka jsou pro úchyty předvrtaná. Tudíž je nutné u jednodveřových skříní určit způsob otevírání (pravé/levé). Panty jsou kovové, opatřené tlumeným dovíráním (kromě rohových skříněk). Šuplíky jezdí na kuličkových plnovýsuvech s dotahem bez tlumeného dojezdu. Šuplíky jsou vyrobeny z lamina a sololaku.
 • Kuchyně Provance se vyznačuje velmi příjemnou cenou a dodací lhůtou pohybující se okolo 4 týdnů
 • Sokl ke spodním skříňkám je nutné doobjednat samostatně zde.
 
A co od kuchyně Provance naopak čekat nelze?
 
 • Provance se dodává jen ve výše uvedené barevné kombinaci, nelze tedy uvažovat o jiných dekorech
 • V nabídce nejsou skříňky o rozměrech 15, 45, 50, 90 cm, k dispozici je jen rohová skříňka 90 x 90 cm. Proto je třeba volit sestavu tak, abychom se potřebě těchto skříněk vyhnuli, případně lze dohodnout různé úpravy realizovatelné při montáži kuchyně. (Pokud budete potřebovat 15 cm skříňku, lze při montáži upravit - zúžit  - skríňky 20 cm široké)
 • Výrobce kuchyně Provance nedodavá žádné atypy, pouze jen položky dané standardní nabídkou (ceníkem)
 • Nabídka skříněk nepočítá s možností zabudování vestavné mikrovlnné trouby
 • V nabídce nejsou vysokozátěžové plnovýsuvné šuplíky na ložiskových pojezdech s tlumenými dojezdy
 
 
Pokud shrneme vlastnosti kuchyně Provance, dospějeme k závěru, že Provance je primárně určena pro všechny zákazníky, kteří chtějí mít stylovou, hezkou a praktickou kuchyňskou linku a kteří současně nepožadují nadstandardní technické vymoženosti a možnosti spadající do sektoru luxusnějších kuchyní.