VýprodejObývací
pokoje
LožniceStudentské -
dětské pokoje
KuchyněJídelnyPředsíněKancelářDoplňkyStylový
masivní nábytek
Český kovaný
nábytek

Fotogalerie kancelářského nábytku TOPLine

Řada kancelářského nábytku TOPLine nabízí luxusní nábytek moderního designu do reprezentativních kancelářských prostor. Pro výrobu tohoto nábytku jsou použity nejmodernější a velmi kvalitní materiály, které zajistí, že váš nový nábytek bude stále skvěle vypadat a současně bude odolný proti případnému poškození.

Řada TOPLine je promyšleným kancelářským systémem, který vynikne  především ve větších prostorách, tedy je určen spíše do ředitelských a manažerských pracoven, jednacích místností apod. Díky své promyšlené modularitě lze z tohoto nábytku sestavit velmi působivý a luxusní jednací stůl takřka neomezených rozměrů.

Tento nábytek je u našich zákazníků velmi oblíbený, protože vyniká velmi dobrým poměrem mezi cenou, kvalitou a designem. Vše podtrhuje poskytovaná záruka 5 let na řadu TOPLine, možnost výroby atypu a běžná dostupnost do 7mi pracovních dní. Tento nábytek expedujeme přímo k zákazníkovi z našeho externího skladu mimo Olomouc.

Na naší prodejně v Olomouci máme vystavený vzorek nábytku TOPLine, máte tedy možnost vyzkoušet a zhodnotit kvalitu provedení této řady na vlastní oči.  Nábytek TOPLine zvolil do své kanceláře i majitel naší firmy.

Zde si můžete prohlédnout, jak by mohla vypadat Vaše kancelář vybavená naším kancelářským nábytkem TOPLine.