Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu

Fotogalerie kancelářského nábytku TOPLine

Řada kancelářského nábytku TOPLine nabízí luxusní nábytek moderního designu do reprezentativních kancelářských prostor. Pro výrobu tohoto nábytku jsou použity nejmodernější a velmi kvalitní materiály, které zajistí, že váš nový nábytek bude stále skvěle vypadat a současně bude odolný proti případnému poškození.

Řada TOPLine je promyšleným kancelářským systémem, který vynikne  především ve větších prostorách, tedy je určen spíše do ředitelských a manažerských pracoven, jednacích místností apod. Díky své promyšlené modularitě lze z tohoto nábytku sestavit velmi působivý a luxusní jednací stůl takřka neomezených rozměrů.

Tento nábytek je u našich zákazníků velmi oblíbený, protože vyniká velmi dobrým poměrem mezi cenou, kvalitou a designem. Vše podtrhuje poskytovaná záruka 5 let na řadu TOPLine, možnost výroby atypu a běžná dostupnost do 7mi pracovních dní. Tento nábytek expedujeme přímo k zákazníkovi z našeho externího skladu mimo Olomouc.

Na naší prodejně v Olomouci máme vystavený vzorek nábytku TOPLine, máte tedy možnost vyzkoušet a zhodnotit kvalitu provedení této řady na vlastní oči.  Nábytek TOPLine zvolil do své kanceláře i majitel naší firmy.

Zde si můžete prohlédnout, jak by mohla vypadat Vaše kancelář vybavená naším kancelářským nábytkem TOPLine.