VýprodejAKCE
TÝDNE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceStudentské -
dětské pokoje
PředsíněKancelářDoplňkyNábytek
z masivu
Zavřít Filtrace
Výška od - do
Šířka od - do
Hloubka od - do
Materiál potahu
Rozkládání
Úložný prostor
Nožičky

Metrix Plus

Luxusní sedací souprava Metrix Plus má spoustu variant, ze kterých lze vybírat. Základem sedáku jsou vlnité pružiny s kvalitní studenou pěnou HR. Sedák může být s ozdobným čtvercovým prošitím a to buď ve stejném odstínu potahové látky nebo v kontrastu. Metrix Plus má polohovatelné opěrky hlavy.
Nožky je možné volit stříbrné kovové nebo dřevěné s výběrem odstínů. Díky čalouněným zádům můžete sedací soupravu umístit i do prostoru a opticky si tak rozdělit interiér. U jednotlivých částí sedací soupravy lze volit rozměry modulů dle přání zákazníka. Sedací soupravu můžete kombinovat více odstínech potahové látky. Moduly mohou plnit různé funkce jako třeba rozklad, úložný prostor, pohodlný otoman, roh, taburet a nebo ukončení područkou

Dle Vašich rozměrů jsme schopni Vám navrhnout rohovou sedací soupravu do tvaru L nebo U aby vám přesně zapadla do vašeho Interiéru.

Přijďte se k nám podívat na sedací soupravu Metrix Plus, kterou máme vystavenou na prodejně. Rádi Vám pomůžeme sedací soupravu správně vybrat, dle Vašich požadavků. Na výběr máme nespočet potahových látek.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás na prodejně v Olomouci.

Zobrazit filtr
1 položek celkem