Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu

Agáta

Celočalouněná sedací souprava Agáta od České firmy Fagus, kde díky jednotlivým prvkům lze dosáhnout velké variability jednotlivých sestav, které mohou být rozkládací, s úložným prostorem, s polohovacím, či pevným křeslem. Kostry jsou vyrobeny z bukového a smrkového dřeva a dřevotřískových desek. Opěráky jsou tvořeny z PU pěn, sedáky z PU a studených pěn a odpružení zajišťují vlnité pružiny. Tato sedací souprava díky vysokému opěráku – 107 cm, zajišťuje maximální pohodlí sezení. Sedací souprava nemá mimo křesel standardně čalouněná záda potahovou látkou (lze očalounit za příplatek).

Moduly mohou plnit různé funkce jako třeba křeslo, pohovku, rozklad, úložný prostor, pohodlný otoman, roh a nebo modul ukončený područkou. Dle Vašich rozměrů jsme schopni Vám navrhnout rohovou sedací soupravu do tvaru L nebo U aby vám přesně zapadla do vašeho Interiéru.

Přijďte se k nám podívat na sedací soupravu Agátu. Rádi Vám pomůžeme sedací soupravu správně vybrat, dle Vašich požadavků. Na výběr máme nespočet potahových látek.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás na prodejně v Olomouci. 

Zobrazit více
Zobrazit filtr
2 položek celkem