Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu

Aviro

Modulová sedací souprava Aviro je moderní a pohodlná sedací souprava, která se skládá z jednotlivých modulů, které můžete libovolně kombinovat a vytvořit si tak ideální sedací rohovou soupravu. Souprava Aviro je vyrobena z kvalitních materiálů a má moderní design, který se hodí do jakékoliv moderně zařízeného interiéru. Díky možnosti samostatného výběru prvků, ze kterých je nábytek složen, rozhodujeme o velikosti, tvaru a funkčnosti nábytku. Sdací souprava Aviro je oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají pohodlnou a stylovou sedací soupravu, kterou si mohou přizpůsobit svým potřebám.

Polohovatelné opěrky hlavy i područky umožňují komfortnější sezení. Výplň sedáku je osvědčenou kombinací odolné vysoce elastické pěny, odolných vlnových pružin a tvrdé pěny, zajišťující maximální komfort. Sedací souprava má snadnou funkci rozkladu typu Delfin, který je potažený ve stejné látce jako sedací souprava. Záda jsou ve stejné látce jako sedací souprava, proto se může umístit i do prostoru. 

Díky možnosti samostatného výběru prvků, ze kterých je nábytek složen, rozhodujeme o velikosti, tvaru a funkčnosti nábytku.

Přijďte se k nám podívat na sedací soupravu Aviro, kterou máme vystavenou na prodejně. Rádi Vám pomůžeme sedací soupravu správně vybrat, dle Vašich požadavků. Na výběr máme nespočet potahových látek.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás na prodejně v Olomouci.

Zobrazit více
Zobrazit filtr
6 položek celkem