Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu

Metrix

Luxusní sedací souprava Metrix má spoustu variant, ze kterých lze vybírat. Základem sedáku jsou vlnité pružiny  s kvalitní studenou pěnou HR . Sedák může být s ozdobným čtvercovým prošitím a to buď ve stejném odstínu potahové látky nebo v kontrastu. Metrix má polohovatelné opěrky hlavy.
Nožky je možné volit stříbrné kovové nebo dřevěné s výběrem odstínů . Díky čalouněným zádům můžete sedací soupravu umístit i do prostoru a opticky si tak rozdělit interiér. . U jednotlivých částí sedací soupravy lze volit rozměry modulů dle přání zákazníka od 65cm až do 160cm. Šířka područek může být 20 až  35cm. Sedací soupravu můžete kombinovat více odstínech potahové látky. Moduly Mohou plnit různé funkce jako třeba rozklad, úložný prostor, pohodlný otoman, roh, taburet a nebo ukončení područkou

Dle Vašich rozměrů jsme schopni Vám navrhnout rohovou sedací soupravu do tvaru L nebo U aby vám přesně zapadla do vašeho Interiéru.

Přijďte se k nám podívat na sedací soupravu Metrix, kterou máme vystavenou na prodejně. Rádi Vám pomůžeme sedací soupravu správně vybrat, dle Vašich požadavků. Na výběr máme nespočet potahových látek.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás na prodejně v Olomouci.

Zobrazit více
Zobrazit filtr
10 položek celkem