Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu
Zavřít Filtrace
Výška od - do
Šířka od - do
Hloubka od - do
Umístění
Typ
Šířka skříněk
Tvar
Délka linky
Povrch
Materiál dvířek
Barva

Kuchyňská linka Carrini bílá vysoký lesk

Kuchyňská linka CARRINI z řady kuchyní Intisimo představuje špičku v designu a elegance. Akrylátová dvířka v bílé barvě a vysokým leskem dodávají kuchyni Carriny moderní a elegantní vzhled.

Kuchyńská linka Carrini

Vlastnosti kuchyňských dvířek CARRINI

  • Dvířka CARRINI: Lesklý bílý akryl se zafrézovanými úchyty, ekologický materiál s antibakteriálními vlastnostmi.
  • Zafrézované úchytky: Moderní design kombinující krásu a praktičnost.
  • Lesklý povrch: Akrylová dvířka o síle 19 mm ve vysokém lesku přidává na luxusním vzhledu kuchyně.
  • Odolnost: Akrylová čela jsou velmi tuhá a odolná proti poškrábání, čímž zaručují dlouhou životnost.
  • Antibakteriální vlastnosti: Obsahují ionty stříbra, které mají antibakteriální účinky, které přispívají k hygienickému prostředí v kuchyni.

Vytvořte si kuchyňskou linku podle svých představ

Díky inovativní koncepci kuchyní Intisimo se můžete plně ponořit do svého kreativního procesu bez jakýchkoliv omezení. Začněte výběrem korpusů o síle 18 mm, které jsou dostupné v pěti barvách: bílá, černá, šedá, lava tmavě šedá a dub artisan. Na výběr máte ze 104 druhů skříněk. Na tyto korpusy můžete kombinovat jakákoliv dvířka z kuchyní Intisimo, čímž vznikají nespočetné možnosti kombinací.

Celý katalog kuchyňských skříněk ZDE.

Článek: Krok za krokem k návrhu ideální kuchyňské linky.

Vyberte si ze čtyř druhů korpusů tloušťka 18 mm.


 Kvalitní kování s doživotní zárukou (Hettich, Aventos, BLUM)

Výška spodních skříněk

Spodní skříňky vysoké 82 cm jsou vybaveny nastavitelnými nožkami o výšce 10 cm, s možností objednání vyšších nožek o výšce 15 cm. Ke každé spodní skříňce je dodáván sokl o výšce 10 cm, s možností doobjednání soklu celku o výšce 10 cm nebo 15 cm  o délce 280 cm.

Pracovní desky

K dispozici je kuchyňská pracovní deska o síle 38 mm a hloubce 60 cm. Můžete si ji objednat rovnou, tvaru L nebo U a vybrat si z několika druhů spojení. Rohová pracovní deska se spojuje buď pomocí lišty, nebo frézovaným hladkým spojem pomocí šroubů. Každá strana pracovní desky je zakončena ABS hranou.

Nástěnné panely

Místo klasických obkladů  nabízíme LTD nástěnné panely o síle 18 mm, které lze umístit mezi pracovní desku a horní skříň, případně obložit volnou stěnu. Tyto panely umožňují snadné čištění a dodávají celé kuchyni luxusní vzhled. Mohou být v odstínu pracovní desky, korpusu nebo dvířek.

Ukončení skříněk

Pro dosažení luxusního vzhledu nabízíme výrobu ukončení kuchyňských linek pomocí bočnic BS. Můžete si vybrat barvu bočnice v odstínu korpusu, dvířek nebo pracovní desky podle naši nabídky.  Díky tomu kuchyňská linka dokonale uzavírá prostor kuchyně a vytváří esteticky dokonalý výsledek.

Dodací lhůty a podmínky

Termín dodání je 6 - 8 týdnů od potvrzení objednávky. Vzhledem k zakázkové výrobě je požadována záloha ve výši 30% z MOC.

Kuchyňské linky Intisimo/Carrini jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní design, funkčnost a kvalitu v jednom. Vytvořte si svou vysněnou kuchyň s naší řadou kuchyňských linek Intisimo.

Zobrazit více
Zobrazit filtr
98 položek celkem