Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu
Zavřít Filtrace
Výška od - do
Šířka od - do
Hloubka od - do
Umístění
Typ
Šířka skříněk
Povrch
Materiál dvířek
Barva

Kuchyně Infinity

Vytvořte si kuchyňskou linku zcela podle vašich představ. Díky nové inovativní koncepci se již nemusíte nijak omezovat vaší fantazií. Korpus v barvě Artisan. Na tento korpus můžete zvolit dvířka v barvách Infinity bílá lesk/artisan, Infinity latte lesk/wood nebo Infinity šedá mat/artisan.

Korpus je vyroben z kvalitní ltd desky o síle 16 mm. Dvířka jsou vyrobeny z MDF desek o síle 16 mm. Dvířka skříněk jsou univerzální a lze je namontovat na levou i pravou stranu.

Součástí skříněk jsou kovové černé úchyty. Každé balení horních skříněk obsahuje regulovatelný závěs.

Všechny dvířka, na kterých jsou panty, mají funkci tichého dovírání.

U těchto kuchyňských linek můžete využívat dva druhy výklopu u horních skříněk. Buď klasický plynový píst s tlumičem, nebo za příplatek zvolit systém Blum s regulací síly otvírání. Oba způsoby zajistí otvírání měkce a tiše.

Spodní šuplíkové skříňky můžete zvolit s klasickými kovovými pojezdy Metalbox nebo prémiové pojezdy Hafele s plnovýsuvem a tichým dovíráním.

Spodní skříňky jsou na nastavitelných nožkách výšky 10 cm ke každé skříňce ve standardu.

Sokl o výšce 10 cm lze také doobjednat v barvách korpusu.

Cena zahrnuje skříňku bez pracovní desky. Kuchyňskou pracovní desku o síle 38 mm a hloubku 60cm v délce až 3 metry si můžete objednat v barvách trawertyn, aristan, brown nebo lancelot. Rohovou pracovní desky lze spojit kovovou stříbrnou lištou.

K horním, spodním a vysokým skřínkám si můžete přiobjednat ukončující desky o síle 2,5cm v barvě korpusu. V nabídce máme těsnící lišty v odstínech pracovní desky nebo zádový panel o výšce 8 cm.

Kuchyňskou linku Infinity máme vystavenou u nás na prodejně v Olomouci. Rádi Vám pomůžeme vaši kuchyň naplánovat.Těšíme se na vaši návštěvu.

Zobrazit více
Zobrazit filtr
60 položek celkem