VýprodejAKCE
TÝDNE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceStudentské -
dětské pokoje
PředsíněKancelářDoplňkyNábytek
z masivu
Zavřít Filtrace
Výška od - do
Šířka od - do
Hloubka od - do
Umístění
Typ
Šířka skříněk
Tvar
Délka linky
Povrch
Materiál dvířek
Barva

Kuchyňské linky INSOLITO

Vytvořte si kuchyňskou linku zcela podle vašich představ. Díky nové inovativní koncepci se již nemusíte nijak omezovat vaší fantazií. Začíná to výběrem korpusů kde můžete volit ze čtyř barev. Bílá, šedá, lava a dub artisan. Na tyto korpusy můžete zvolit jakékoliv dvířka z druhu insolito, tím vzniká nespočet kombinací. Na výběr vám teď můžeme nabídnout dvířka Avellino, Carrini, Treviso, Viano a tuto nabídku budeme dále rozšiřovat.

Korpusy i dvířka jsou vyrobené z lamina o síle 18 mm. Součástí každého balení jsou úchyty pro horní skříňky na zavěšení.

Dvířka kuchyňských linek z řady insolito nemají žádné úchytky. Úchytky jsou totiž vyfrézované což kuchyň dělá velmi moderní.

Všechny dvířka na kterých jsou panty používají panty Grass Hopper s funkcí tichého dovírání.

U těchto kuchyňských linek můžete využívat dva druhy výklopu. Buď klasický plynový píst nebo za příplatek zvolit systém Aventos který zajistí zavírání měkce a tiše.

Spodní šuplíkové skříňky můžete zvolit s pojezdy Blum od Metaboxu nebo InnoTech Atira od Hettich. Jejich porovnání naleznete v našem článku.

Spodní skříňky jsou na nastavitelných nožkách výšky 10 cm ke každé skříňce ve standardu. Za příplatek lze doobjednat nastavitelné nožky o výšce 15 cm. 

Ke každé spodní skříňce je i sokl o výšce 10 cm. Sokl o výšce 15 cm lze také doobjednat. Lze také doobjednat sokl o výšce 10 cm v délce 280 cm.

Cena zahrnuje skříňku bez pracovní desky. Kuchyňskou pracovní desku o síle 38 mm si můžete doobjednat. Má hloubku 60 cm a tloušťka pracovní desky je 3,8 cm. Můžete si objednat i desku do tvaru L nebo U a vybrat si z několika druhů spojení.

Zobrazit filtr
463 položek celkem