Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu
Zavřít Filtrace
Výška od - do
Šířka od - do
Hloubka od - do
Umístění
Typ
Šířka skříněk
Tvar
Délka linky
Povrch
Materiál dvířek
Barva

Kuchyňská linka Intisimo zafrézované úchyty

Kuchyňská linka Intisimo: Dokonalost a styl na míru bez úchytek

Kuchyňská linka Intisimo přináší spojení moderního designu a praktických vlastností. S unikátními dvířky, která mají zafrézované úchytky a moderní barevné odstíny, je tato kuchyňská linka ideálním řešením pro ty, kteří chtějí, aby jejich kuchyně byla nejen praktická , ale i esteticky působivá.

Vytvořte si kuchyňskou linku podle svých představ

S kuchyněmi Intisimo můžete realizovat své nejdivočejší představy. Korpusy o síle 18 mm, které jsou dostupné v pěti barevných variantách: bílá, černá, šedá, lava tmavě šedá a dub artisan. Na výběr máte ze 104 druhů skříněk. Kombinujte tyto korpusy s jakýmikoli dvířky z kolekcí Intisimo. Na výběr Vám teď můžeme nabídnout dvířka Avellino, Carrini, Treviso, Viano, Velden a tuto nabídku budeme dále rozšiřovat, čímž vytvoříte nekonečné možnosti designu.

Výběr dvířek a funkčních prvků

  • Dvířka Avellino: Vyrobená matný akryl o síle 19 mm, s vyfrézovanými úchytkami pro moderní vzhled. V odstínech BÍLÝ AKRYL MAT, KAŠMÍR, MATNÁ ČERNÁ, PRACH ŠEDÁ, MATNÝ GRAFI, ZELENÁ, KAMENNĚ ŠEDÁ MAT.
  • Dvířka Carriny: Bílé Akrylátové s vysokým leskem o síle 19 mm. S vyfrézovanými úchytkami.
  • Dvířka Treviso: LTD dřevodekor o síle 19 mm. S vyfrézovanými úchytkami. V odstínech DUB HALIFAX, DUB HALIFAX/ČERNÁ ÚCHYTKA, PEMBROKE, PEMBROKE/ČERNÁ ÚCHYTKA.
  • Dvířka Viano: LTD dřevodekor o síle 19 mm. S vyfrézovanými úchytkami. V odstínech VICENZA DUB, PŘÍRODNÍ HIKORA.
  • Dvířka Velden: Vyrobená matný akryl o síle 19 mm, s vyfrézovanými úchytkami. V odstínech ČERNÝ SUPERMAT, KRÉMOVÁ SUPER MAT, EMERALD SUPER MAT, SMARAGDOVÝ/ DUB, NAVY SUPER MAT, ROYAL GOLD SUPER MAT.

Kvalitní kování s doživotní zárukou (Hettich, Aventos, BLUM)

  • Výklopné mechanismy BLUM: Vyberte si mezi klasickým plynovým pístem nebo systémem Aventos , který za příplatek poskytuje měkké a tiché zavírání.
  • Spodní šuplíkové skříňky: K dispozici s kovovými pojezdy  Blum Metabox nebo s plno výsuvem a tichým zavíráním Hettich Atira a Rejs Comfortbox s nosností až 35 kg na zásuvku.
  • Panty Hettich Sensys soft close: Tiché dovírání pro maximální komfort.

Přizpůsobení spodních skříněk

Spodní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožkami o výšce 10 cm, s možností objednání vyšších nožek o výšce 15 cm. Ke každé spodní skříňce je dodáván sokl o výšce 10 cm, s možností doobjednání soklu celku o výšce 10 cm nebo 15 cm  o délce 280 cm.

Pracovní desky

K dispozici je kuchyňská pracovní deska o síle 38 mm a hloubce 60 cm. Můžete si ji objednat rovnou, tvaru L nebo U a vybrat si z několika druhů spojení. Rohová pracovní deska se spojuje buď pomocí lišty, nebo frézovaným hladkým spojem pomocí šroubů. Každá strana pracovní desky je zakončena plastovou hranou.

Nástěnné panely

Místo klasických obkladů  nabízíme LTD nástěnné panely o síle 18 mm, které lze umístit mezi pracovní desku a horní skříň, případně obložit volnou stěnu. Tyto panely umožňují snadné čištění a dodávají celé kuchyni luxusní vzhled. Mohou být v odstínu pracovní desky, korpusu nebo dvířek.

Ukončení skříněk

Pro dosažení luxusního vzhledu nabízíme výrobu ukončení kuchyňských linek pomocí bočnic BS. Díky tomu kuchyňská linka dokonale uzavírá prostor kuchyně a vytváří esteticky dokonalý výsledek.

Dodací lhůty a podmínky

Termín dodání je 6 - 8 týdnů od potvrzení objednávky. Vzhledem k zakázkové výrobě je požadována záloha ve výši 30% z MOC.

Kuchyňské linky Intisimo jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní design, funkčnost a kvalitu v jednom. Vytvořte si svou vysněnou kuchyň s naší řadou kuchyňských linek Intisimo.

Zobrazit více
Zobrazit filtr
458 položek celkem