Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu
Zavřít Filtrace
Výška od - do
Šířka od - do
Hloubka od - do
Umístění
Šířka skříněk
Délka linky
Povrch
Barva

Kuchyně Royal

Kuchyňskou linku Royal si můžete sestavit dle Vašich požadavků. 
Provensálský venkovský styl bydlení se dostává do poměrně velké obliby. Zařídit si vlastní bydlení v tomto stylu není vůbec složité. Pokud nejste dostatečně manuálně zruční či nemáte možnost vyrobit si vlastní originální kousky nábytku sami, můžete využít naší nabídky stylového nábytku a vybavit si ve vašem oblíbeném stylu kuchyni, obývací pokoj, pracovnu či ložnici. Potom už stačí pořídit si vhodné stylové doplňky a levanduli do vázy a nechat se unášet nenahraditelnou atmosférou příjemného domáckého venkovského stylu.

Co můžeme od kuchyní Royal očekávat?
- dvířka jsou v dekoru bříza nordická, sokl a horní obkladové desky v dekoru dub divoký. Korpusy skříněk jsou vyrobeny z bílého lamina. 
- pro sestavení kuchyňské linky je k dispozici cca 45 různých skříněk a prvků.  
- spodní skříňky jsou na rektifikačních nožkách 10 cm vysoké 82 cm. Sokl ke spodním skříňkám je nutné doobjednat samostatně zde. Spolu s pracovní deskou je standardní výška pracovní plochy 86 cm. Korpus je hluboký 45 cm. 
- úchytky jsou černé kovové a dvířka jsou pro úchyty předvrtaná. Tudíž je nutné u jednodveřových skříní určit způsob otevírání (pravé/levé). Panty jsou kovové, opatřené tlumeným dovíráním. Šuplíky jezdí na kuličkových plno výsuvech s dotahem bez tlumeného dojezdu. Šuplíky jsou vyrobeny z lamina a sololaku
- kuchyně Royal se vyznačuje velmi příjemnou cenou a dodací lhůtou pohybující se okolo 5 - 7 týdnů 

Zobrazit více
Zobrazit filtr
70 položek celkem