KOŠÍK
0 KčNábytek » Kuchyňské linky, kuchyně


Kuchyně Olomouc

Dobrý den,
kuchyňské linky nejsou vystavené na prodejně. Naše prodejna prochází velikými změnami. Doufáme, že se Vám bude u nás líbit.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Naše kuchyňské studio, které se nachází v Olomouci, Vám nabízí neomezené možnosti ve výběru kuchyní různých tvarů, barev a materiálů. Mnoho našich projektů již bylo úspěšně realizováno a to nejen v Olomouci, ale i v Přerově, Prostějově a mnoha dalších městech na Olomoucku. Tyto zkušenosti se nadále snažíme uplatnit při pomoci dalším zákazníkům s výběrem kuchyně.

Více ...


Kuchyně je místem, kde se můžeme setkávat s lidmi, které máme rádi, ale hlavně je místem, kde připravujeme svým blízkým různé laskominy. Taková kuchyně pak musí být příjemným prostředím, do kterého každý rád přijde. Musí být místem, kde si každý rád pochutná. Taková kuchyně je potom srdcem domácnosti.

Komplety v kuchyni


Pokud nám vyhovuje kuchyně již navržená, máme možnost si vybrat z velkého množství levných kuchyňských kompletů rozličných typů, barev i velikostí.

00012Kuchyňský komplet lze u nás v Olomouci zakoupit jako kuchyni již celou, včetně spotřebičů, nebo si spotřebiče do kuchyně vybrat jednotlivě. Výběr kompletní kuchyně je v mnohém pohodlnější, klidnější a rychlejší, jelikož není zatížen výrobou kuchyně na míru. Navíc obvykle vychází i cenově mnohem zajímavěji. Kuchyni v kompletu si tak můžete jednoduše zakoupit a už večer si v kuchyni spokojeně uvařit chutnou večeři. Stačí si zvolit barvu kuchyně, materiál na výrobu kuchyně a v neposlední řadě její velikost.

Stejně jako u kuchyní na míru, je možnost výběru mnoha typů vybavení a rozšíření kuchyně. I kuchyni kompletovanou můžete doplnit o další vybavení, ať už se jedná o již zmíněné doplňky kuchyně, kterými může být libovolný drátěný program, jakož i o doplňky kuchyňského prostoru, kterými mohou být kupříkladu výše psané kuchyňské bary či varné ostrůvky v kuchyni. Většinu těchto kuchyní je možné dále rozšířit o skříňky různých velikostí a tvarů.
Samozřejmě máme v nabídce také množství židlí, stolů a ostatního vybavení jídelen, případně i obývacích pokojů.

 

Kuchyně hezká i praktická


Ať už zvolíme kuchyňskou linku na míru, nebo linku kompletovanou, pokud budeme volit srdíčkem, nemůžeme nikdy zvolit špatně. Taková kuchyně z Olomouce bude vždy hezká, praktická a funkční. Kuchyně, která se stane hřejivou a lákající k posezení a která se stane srdcem Vašeho domova. Jsme neustále připraveni nabídnout Vám pomoc, při výběru té pravé kuchyně právě pro Vás. Každý správný hanák má kuchyni od nás, z Maxi Orionu. Přijďte se sami přesvědčit o naší široké nabídce. Najdete nás snadno, v Olomouci u Kauflandu.

 

Bonn apetit EKRAN-KLONSAMIRA

 

Kuchyně Olomoucko, to je Centrum nábytku Maxi Orion - Vaše nábytková hvězda. Kontaktujte nás nebo nás osobně navštivte v Olomouci a sami se přesvědčte o naší nabídce a našich kvalitách. Rádi Vás obsloužíme.

Těšíme se na Vás!

 

 

 

 

 

 

 Naše prodejna je tady 16 let. Jsme největší česká firma prodávající nábytek na Olomoucku. Otevřeno máme od pondělí do neděle, tedy 7 dní v týdnu. Naše specializace je na obývací pokoje a ložnice. U nás můžete zakoupit zboží od světových i českých výrobců nábytku. Vybíráme si takové dodavatele nábytku u kterých se můžeme spolehnout na kvalitu. Máme vystaveno mnoho sedacích souprav, na které si u nás můžete sednout. Kvalifikovaný personál Vám vysvětlí všechny možnosti výběru potahových látek a rozměrů. Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích. Naši zaměstnanci jsou schopni nabídnout i různé atypy přesně na přání zákazníka.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

VĚTŠINU ZBOŽÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH MÁME VYSTAVENOU NA NAŠI PRODEJNĚ V OLOMOUCI.

Naše centrum Olomouc má rozlohu 4000 m2. Najdete nás na parkovišti Kaufland v Olomouci. 

Města kde nás znáte: Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Litovel, Mohelnice, Uničov, Zábřeh, Lipník, Moravský Beroun.

Milí zákazníci, těšíme se na vás!

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION,s.r.o.

Tovární 38 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), Olomouc
Otevírací doba:
PO-PÁ 9:00 - 18:00
SO-NE 9:00 - 18:00

Kontakty:

E - shop   
telefon: 775 531 696
e - mail: info@maxiorion.cz


Prodejna

telefon: 775 559 401