KOŠÍK
0 Kč

Styl v kuchyni - to je kuchyňská linka San Marino

« zpět
11.01.2016 / 12:43

Výroba kuchyně San Marino byla ukončena!!!

 

V naší nabídce se objevuje kuchyňská linka San Marino, která svým vzhledem doplňuje naši nabídku kuchyní o kuchyňskou linku ve stylu Provence či Vintage. Tento neotřelý styl kuchyňského nábytku ve spojení s vhodnými doplňky v podobě dřezu, baterie a stylových kuchyňských spotřebičů, a to vše za příznivou cenu, vykouzlí z Vaší kuchyně útulné místo, kde budete rádi nejen vařit.

Kuchyňská linka San Marino

Čím se kuchyňská linka San Marino vyznačuje?

Barevné provedení

Kuchyňská linka San Marino se vyrábí a dodává pouze v jednom barevném provedení - dvířka jsou v provedení MDF/krémová fólie, korpus je bílé lamino.  Nedílnou součástí kuchyňských skříněk jsou i celokovové úchyty, které výrobce standardně dodává a nelze je vyměnit za jiné (tedy lze, pokud si koupíte u nás nebo kdekoliv jinde jiné úchytky stejné rozteče v jiném designu). Sokl kuchyně je v provedení bílý plast.
Výrobce dodává několik dekorů pracovních desek, ale samozřejmě lze volit i desky od jiných dodavatelů, takže výběr pracovní desky je téměř neomezený.

Detail profilu dvířek kuchyně San Marino 1 Detail profilu dvířek kuchyně San Marino 2

Technické provedení

Horní skříňky San Marino - horní skříňky se vyrábí ve standardní výšce 72 cm, ale jsou k dispozici i výklopné skříňky o poloviční výšce 36 cm, případně výklopy (vhodné především jako digestořové skříňky) o výšce 40 cm.
K dispozici jsou moduly 20, 30, 40, 60, 80 cm a koncová policová skříňka 25 cm. Skříňky 30 - 80 cm se vyrábí jak v provedení s plnými tak prosklenými dvířky s čirým sklem. Uzavíratelné horní skříňky výšky 72 cm obsahují jednu polici, v prosklených skříňkách je police skleněná. Panty skříněk jsou vybaveny tlumeným dovíráním. Výklopné skříňky s pístovým mechanismem výšky 36 a 40 cm jsou již bez police. Pro zavěšení skříněk na stěnu je vhodné použít závěsnou lištu.

Detail výklopu horní skříňky San Marino Detail úchytky kuchyně San Marino

Spodní skříňky San Marino - spodní skříňky se vyrábí ve standardní výšce 82 cm (bez pracovní desky). Hloubka spodních skříněk je 47 cm, za skříňkou je tedy prostor cca 8 cm vhodný pro vedení hadic, trubek apod. Skříňky stojí na standardně dodávaných plastových nožkách výšky 10 cm, které lze výškově regulovat a přizpůsobit se tak nerovnostem podlahy.  Pokud jste vyšší postavy a požadujete vyšší pracovní plochu, lze dokoupit nohy výšky 15 cm a dosáhnout tak výšky skříňky 87 cm. S tím souvisí i dodávka vyššího soklu, v tomto případě vyrobeného z bílého lamina. Spolu s 38 mm pracovní deskou tak máte možnost dosáhnout výšky pracovní plochy 86 nebo 91 cm.
Součástí dvířkových spodních skříněk je jedna police (s výjimkou dřezových, kde není police, ani záda). Záda skříněk jsou z bílého sololaku. Panty skříněk jsou s tlumeným dovíráním.
Zásuvkové skříňky jsou opatřeny zásuvkami vyrobenými z lamina. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové, zásuvky jsou plnovýsuvné, 60 a 80 cm skříňky mají zásuvky s tlumeným dojezdem a přítahem, 40 cm zásuvky jsou s přítahem bez tlumení.
K dispozici jsou moduly 20, 30, 40, 60, 80 cm, koncová policová skříňka 25 cm a rohová skříňka 90 x 90 cm (tu lze vybavit otočným drátěným programem).

Detail plnovýsuvné zásuvky San Marino Detail kování plnovýsuvné zásuvky San Marino

Skříňky na vestavné spotřebiče San Marino - Do kuchyňské linky lze zakomponovat všechny nejpoužívanější spotřebiče. K dispozici jsou dvě skříňky na vestavnou troubu - klasická - výšky 82 cm, kdy je trouba umístěna pod vestavnou varnou deskou (pod troubou je zásuvka); skříň vysoká 212 cm, kdy je trouba umístěna v komfortní výšce cca v úrovni pracovní desky (v prostoru pod troubou je výsuvný drátěný program se dvěma policemi!, v prostoru nad troubou je standardní "policový" prostor. Dále máme moznost do kuchyňské linky zakomponovat vestavné myčky 45 i 60 cm s viditelným i skrytým ovládacím panelem. Pro ty, kteří chtějí mít pohledově dokonalou kuchyňskou linku, je k dispozici vysoká skříň na vestavnou lednici. Kuchyňská linka San Marino nemá skříňku pro zabudování vestavné mikrovlnky.

Vestavné spotřebiče v kuchyni San Marino Detail dřezové skříňky San Marino

Potravinové skříně San Marino - k dispozici jsou potravinové skříně výšky 212 cm a hloubky 58 cm vyráběné ve dvou šířkách 40 a 60 cm. obě skříně jsou policové.

Boční krycí desky San Marino - kuchyňskou linku lze vyšperkovat použitím bočních krycích desek, které se montují na koncové spodní, horní i vysoké skříně. Tyto krycí panely jsou vyrobeny z hladké MDF desky a potaženy fólií v barvě dvířek. Překryjí bílý korpus a u standardních spodních dvířek i mezeru mezi zády skříňky a stěnou.


 Lze sestavit kuchyňskou linku San Marino na míru?

Výrobce kuchyně San Marino vyrábí cca 40 různých prvků, ze kterých lze požadovanou kuchyňskou linku sestavit. Při plánování linky je nutné vycházet pouze z těchto skříněk  - nelze tudíž vyrobit žádný atyp. Nicméně i tak je zde mnoho možností, jak linku sestavit na Váš požadovaný rozměr. 
S pomocí dostupných skříněk lze sestavit kuchyně:

  • rovné
  • rohové do "L"
  • rohové do "U" 
  • rohové do "G"
  • s ostrůvkem
  • s poloostrůvkem

Kuchyňská linka San Marino nemá k dispozici rohovou skříňku pro umístění dřezu do rohu, pokud tedy uvažujete o této kuchyňské lince a chtěli jste rohový dřez, je třeba najít vhodné kompromisní řešení  - možnost posunutí dřezu mimo roh, nebo dokážeme rohovou skříňku na dřez vyrobit u jiného dodavatele.

Návrh kuchyňské linky ZDARMA

Pro zákazníky našeho kuchyňského studia je konzultace a 3D návrh zcela zdarma. Doporučujeme dohodnout si schůzku ohledně návrhu předem, připravit si co nejvíce podkladů o prostoru pro kuchyňskou linku a počítat přibližně s 1-2mi hodinami času pro první schůzku, kde vymyslíme koncept, dohodneme detaily, na základě kterých do příští schůzky připravíme 1-3 varianty 3D návrhu a kalkulaci. Návrh lze samozřejmě dále upravovat tak, aby výsledek co nejvíce odpovídal Vaší představě a možnostem.

Příklady návrhů realizovaných kuchyní San Marino (profil dvířek v návrzích neodpovídá skutečnosti, přesný typ dvířek není k dispozici):Naše prodejna je tady 16 let. Jsme největší česká firma prodávající nábytek na Olomoucku.  Máme největší výstavní plochu, asi 4.000 m2 hned vedle Kauflandu. Otevřeno máme od pondělí do neděle, tedy 7 dní v týdnu. Naše specializace je na obývací pokoje a ložnice. U nás můžete zakoupit zboží od světových i českých výrobců nábytku. Vybíráme si takové dodavatele nábytku u kterých se můžeme spolehnout na kvalitu. Máme vystaveno mnoho sedacích souprav, na které si u nás můžete sednout. Kvalifikovaný personál Vám vysvětlí všechny možnosti výběru potahových látek a rozměrů. Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích. Naši zaměstnanci jsou schopni nabídnout i různé atypy přesně na přání zákazníka. Aktuálně je naším stěžejním dodavatelem sedacích souprav slovenský výrobce – Bodnár.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

VĚTŠINU ZBOŽÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH MÁME VYSTAVENOU NA NAŠI PRODEJNĚ V OLOMOUCI.

Naše centrum Olomouc má rozlohu 4000 m2. Najdete nás na parkovišti Kaufland v Olomouci. 

Města kde nás znáte: Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Litovel, Mohelnice, Uničov, Zábřeh, Lipník, Moravský Beroun.

Milí zákazníci, těšíme se na vás!

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION,s.r.o.

Tovární 40 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), Olomouc
Otevírací doba:
PO-PÁ 9:00 - 18:00
SO-NE 9:00 - 18:00

Kontakty:

E - shop   
telefon: 775 531 696
e - mail: info@maxiorion.cz


Prodejna

telefon: 775 559 401