KOŠÍK
0 KčOchrana a péče o kožený nábytek

« zpět
22.04.2015 / 8:29

Jak přírodní tak eko-kůže má ochrannou vrstvu, nicméně použitím nevhodných čistících prostředků, které obsahují petrolej, alkohol nebo rozpouštědla může dojít k poškození a změně barvy kůže.

Kůže by se měla čistit v závislosti na intenzitě jejího užívaní. Čerstvé skvrny by měly být okamžitě odstraněny suchým hadříkem.
Záruka se nevztahuje na mechanické, tepelné nebo chemické poškození (vyplývající z nesprávného čištění), včetně běžného opotřebení jako zvrásnění nebo vytažení kůže na sedadlech.

Bezproblémové dlouhodobé užívání koženého nábytku vám zaručí pouze schválené prostředky určené výhradně pro kůži.
Kůže je přírodní materiál a tak snadno reaguje na vlivy vnějšího prostředí. Během zpracování se kůže zbavuje svých regeneračních schopností. Proto je následně ošetřena přípravky, které jí navrací měkkost a pružnost. Nicméně se během používání tyto látky odpařují a zanechávají kůži bez ochrany proti škodlivým účinkům, jako jsou změny teploty, vlhkosti nebo i sůl obsažená v lidském potu. Všechny tyto jevy způsobují vysychání materiálu, což může mít za následek ztvrdnutí a popraskání v oblastech, které jsou často využívané a vystavené kontaktu s lidskou kůži, vlasy a oblečením.

Aby kožená sedací souprava na dlouho zachovala svoje vlastnosti a pěkný vzhled musí být pravidelné ošetřena speciálními přípravky. Je důležité vysávat potah alespoň jednou týdně, jelikož kůže přitahuje prach. Při čištění věnujte zvláštní pozornost oblastem, které jsou nejvíce zatížené. Po každém čištění naneste na celý povrch ochranný prostředek. Je také důležité se vyvarovat silnému znečištění sedací soupravy. Tato údržba ochrání kůži před poškozením.

Doporučujeme provést první ošetření ihned po zakoupení nábytku. Tím se sníží riziko trvalého barvení a usnadní následné čištění.   

pykaNaše prodejna je tady 16 let. Jsme největší česká firma prodávající nábytek na Olomoucku. Otevřeno máme od pondělí do neděle, tedy 7 dní v týdnu. Naše specializace je na obývací pokoje a ložnice. U nás můžete zakoupit zboží od světových i českých výrobců nábytku. Vybíráme si takové dodavatele nábytku u kterých se můžeme spolehnout na kvalitu. Máme vystaveno mnoho sedacích souprav, na které si u nás můžete sednout. Kvalifikovaný personál Vám vysvětlí všechny možnosti výběru potahových látek a rozměrů. Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích. Naši zaměstnanci jsou schopni nabídnout i různé atypy přesně na přání zákazníka.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

VĚTŠINU ZBOŽÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH MÁME VYSTAVENOU NA NAŠI PRODEJNĚ V OLOMOUCI.

Naše centrum Olomouc má rozlohu 4000 m2. Najdete nás na parkovišti Kaufland v Olomouci. 

Města kde nás znáte: Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Litovel, Mohelnice, Uničov, Zábřeh, Lipník, Moravský Beroun.

Milí zákazníci, těšíme se na vás!

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION,s.r.o.

Tovární 38 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), Olomouc
Otevírací doba:
PO-PÁ 9:00 - 18:00
SO-NE 9:00 - 18:00

Kontakty:

E - shop   
telefon: 775 531 696
e - mail: info@maxiorion.cz


Prodejna

telefon: 775 559 401