KOŠÍK
0 KčKuchyňská linka Provance rozšiřuje naši nabídku stylových kuchyní

« zpět
24.05.2017 / 12:45

Kuchyňská linka Provance

Novinkou v naší nabídce je kuchyňská linka Provance, která rozšiřuje naši nabídku stylových kuchyní Royal, San Marino, Pescara nebo Tivoli. Kuchyně Provance, jak už její název vypovídá,  je určena pro zákazníky, kteří požadují krásnou kuchyňskou linku v stale více oblíbeném  provensálském stylu - a navíc za velmi dostupnou cenu.

Dříve, než se pustím do detailnější specifikace kuchyně Provance, je třeba zmínit, že kuchyňská linka Provance je součástí komplexní nabídky tohoto stylového nábytku. Vyznavači tohoto stylu si tak mohou vybavit jídelnu či obývací pokoj stejným nábytkem z širší řady Provance, kterou samozřejmě také najdete v naší nabídce.

   Kuchyňská linka Provance Kuchyňská linka Provance2 Kuchyňská linka Provance 3

 
Co tedy můžeme od kuchyně Provance očekávat?
 
 • Jak už bylo řečeno, jde o kuchyň v provensálském stylu, tedy jde o kuchyňskou linku pro vyznavače tohoto stylu za skvělou cenu.
 • Dvířka a sokl jsou v dekoru borovice andersen. Korpusy skříněk jsou vyrobeny z bílého lamina.
 • Kuchyňskou linku Provance lze sestavit prakticky do libovolného tvaru. Skladbou skříněk se hodí především pro rovné, rohové a „účkové“ kuchyně. Méně vhodná je pro kuchyně ostrůvkové, ale i zde si dokážeme poradit a navrhnout vhodné řešení .
 • Pro sestavení kuchyňské linky je k dispozici cca 45 různých skříněk a prvků.
 • Horní skříňky jsou dostupné ve standardním modulu výšky 72 cm (s jednou policí) doplněné o skříňky vysoké 36 cm. K dispozici jsou dvě speciální skříňky ležící na pracovní desce spodních skříněk – jde o 120 cm široký kredenc a 40 cm širokou prosklenou skříňku. Pokud máte možnost tyto skříňky zařadit do plánované sestavy kuchyňské linky, získá vaše kuchyň na ještě větší stylovosti. Řada horních skříněk se vyrábí v prosklené verzi s čirým sklem a decentní mřížkou na skle, která dodává kuchyni nevšední vzhled..
 • Spodní skříňky jsou včetně 10 cm soklu vysoké 82 cm. Spolu s pracovní deskou je standardní výška pracovní plochy 86 cm. Korpus je hluboký 45 cm. Sokl se ke skříňkám dodává zpravidla v 2 m délkách a výrobce kuchyně ho dopočítá dle šířek spodních skříněk automaticky - je tedy v ceně skříněk. Dodávaný sokl je v obdobném dekoru, jako jsou dvířka. V případě požadavku na sokl výšky 15 cm (zvýšená pracovní plocha na 91 cm), umíme toto zajistit s tím, že 15 cm sokl bude z čistě bílého lamina.
 • V nabídce je i několik vysokých skříní. Jde především o potravinové skříně a skříně na vestavnou lednici či vestavnou troubu umístěnou do výšky v úrovní pracovní desky. Tyto skříně jsou vysoké 212 cm.  U vysoké skříně pro vestavnou troubu je prostor pod troubou řešen pomocí praktického výsuvu, který je v ceně skříně. V nabídce není vysoká skříň pro vestavnou mikrovlnnou troubu.
 • K dispozici jsou dvířka pro vestavné myčky 45 i 60 cm široké
 • Úchytky jsou černé kovové a dvířka jsou pro úchyty předvrtaná. Tudíž je nutné u jednodveřových skříní určit způsob otevírání (pravé/levé). Panty jsou kovové, opatřené tlumeným dovíráním. Šuplíky jezdí na kuličkových plnovýsuvech s dotahem bez tlumeného dojezdu. Šuplíky jsou vyrobeny z lamina a sololaku.
 • Pracovní deska se standardně dodává v dekoru dub lancelot, ale lze dodat desku libovolnou z naší nabídky. K pracovním deskám dodavaným výrobcem nelze zajistit těsnící lištu v barvě pracovní desky, proto nabízíme alternativní.
 • Kuchyně Provance se vyznačuje velmi příjemnou cenou a dodací lhůta pohybující se okolo 4 týdnů
 
A co od kuchyně Provance naopak čekat nelze?
 
 • Provance se dodává jen ve výše uvedené barevné kombinaci, nelze tedy uvažovat o jiných dekorech
 • V nabídce nejsou skříňky o rozměrech 15, 45, 50, 90 cm, k dispozici je jen rohová skříňka 90 x 90 cm. Proto je třeba volit sestavu tak, abychom se potřebě těchto skříněk vyhnuli, případně lze dohodnout různé úpravy realizovatelné při montáži kuchyně. (Pokud budete potřebovat 15 cm skříňku, lze při montáži upravit - zúžit  - skríňky 20 cm široké)
 • Výrobce kuchyně Provance nedodavá žádné atypy, pouze jen položky dané standardní nabídkou (ceníkem)
 • Nabídka skříněk nepočítá s možností zabudování vestavné mikrovlnné trouby
 • Royal není vhodný tam, kde je požadován šikmý rohový dřez
 • V nabídce nejsou vysokozátěžové plnovýsuvné šuplíky na ložiskových pojezdech s tlumenými dojezdy
 • Vysokou cenu
Kuchyňská linka Provance_vysoké skříně-mnoho úložného prosto Kuchyňská linka Provance_výsuv s tlumením pod troubou Kuchyňská linka Provance_trouba Hotpoint černé sklo Kuchyňská linka Provance_trouba Hotpoint detail dveří a zama Kuchyňská linka Provance_šuplíky 60 cm pod varnou deskou Kuchyňská linka Provance_plynová varná deska Hotpoint černé  Kuchyňská linka Provance_plynová varná deska Hotpoint černé  Kuchyňská linka Provance_otočný karusel 1 Kuchyňská linka Provance_otočný karusel 2 Kuchyňská linka Provance_otočný karusel 3 Kuchyňská linka Provance_granitový dřez Grande černý Kuchyňská linka Provance_prosklené skříňky Kuchyňská linka Provance_horní skříňka s policí Kuchyňská linka Provance_klipový pant s tlumeným dovíráním Kuchyňská linka Provance_detail knoflíkové úchytky Kuchyňská linka Provance_detail šuplíkové úchytky
 
Pokud shrneme vlastnosti kuchyně Provance, dospějeme k závěru, že Provance je primárně určena pro všechny zákazníky, kteří chtějí mít stylovou, hezkou a praktickou kuchyňskou linku a kteří současně nepožadují nadstandardní technické vymoženosti a možnosti spadající do sektoru luxusnějších kuchyní. Pro náročnější zákazníky máme v nabídce např. kuchyně Emka Dynamik, Family Line Domin, nebo Tivoli, které lze vyrobit v obdobném stylu, jako je kuchyň Provance, a v případě náročnějších požadavků lze tyto kuchyně doplnit o prvky spadající do sféry luxusních kuchyní za stále velmi přijatelnou cenu.
 

Kuchyňskou linku Provance již máme vystavenou na našem kuchyňském studiu v Olomouci, vybavenou špičkovými spotřebiči Hotpoint a granitovým dřezem. Celek působí velmi hezky.

Součástí naší nabídky je možnost konzultace a zpracování nezávazného 3D grafického návrhu kuchyně ZDARMA. Pokud si domluvíte schůzku předem, budete mít jistotu, že se vám, budeme věnovat bez čekání. Samozřejmostí jsou u nás služby spojené se zaměřením prostoru pro kuchyňskou linku a montáže kuchyní. Máme velmi zručné montéry, a tak vám můžeme často nabídnout i v daném segmentu kuchyní nadstandardní řešení.

 
 
 


Naše prodejna je tady 16 let. Jsme největší česká firma prodávající nábytek na Olomoucku. Otevřeno máme od pondělí do neděle, tedy 7 dní v týdnu. Naše specializace je na obývací pokoje a ložnice. U nás můžete zakoupit zboží od světových i českých výrobců nábytku. Vybíráme si takové dodavatele nábytku u kterých se můžeme spolehnout na kvalitu. Máme vystaveno mnoho sedacích souprav, na které si u nás můžete sednout. Kvalifikovaný personál Vám vysvětlí všechny možnosti výběru potahových látek a rozměrů. Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích. Naši zaměstnanci jsou schopni nabídnout i různé atypy přesně na přání zákazníka.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

VĚTŠINU ZBOŽÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH MÁME VYSTAVENOU NA NAŠI PRODEJNĚ V OLOMOUCI.

Naše centrum Olomouc má rozlohu 4000 m2. Najdete nás na parkovišti Kaufland v Olomouci. 

Města kde nás znáte: Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Litovel, Mohelnice, Uničov, Zábřeh, Lipník, Moravský Beroun.

Milí zákazníci, těšíme se na vás!

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION,s.r.o.

Tovární 38 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), Olomouc
Otevírací doba:
PO-PÁ 9:00 - 18:00
SO-NE 9:00 - 18:00

Kontakty:

E - shop   
telefon: 775 531 696
e - mail: info@maxiorion.cz


Prodejna

telefon: 775 559 401