KOŠÍK
0 KčKuchyňské studio

hlavicka3

Kuchyňské studio Maxi Orion v OLOMOUCI

 
Jak se často říká, kuchyň je srdcem domova. Dnešním trendem je, aby kuchyň – kuchyňský kout – byl(a) součástí většího obytného celku. Je tedy často propojena s jídelním koutem a obývacím pokojem. Úzká vazba mezi prostorem pro kuchyňskou linku a jídelnou či obývacím pokojem je doménou spíše nových moderních bytů či rodinných domů. Nicméně s tímto prostorovým řešením se často setkáváme i u rekonstrukcí starších bytů či domů. Přesto v řadě případů tuto variantu  nelze realizovat a zůstáváme u řešení, kdy kuchyň s jídelním koutem tvoří samostatnou místnost a často není jen vývařovnou, kde se připravují všelijaké možné dobroty, ale často je i místem, kde si rádi posedíte u jednoho stolu a kde se odbývá řada různých jiných činností.

FL_top_Line_oliwka_polysk_braz_polysk_1FL_tapo_01

Je tedy zřejmé, že každý z nás má úplně jiné požadavky na svoji kuchyň a kuchyňskou linku v ní. Někdo kuchyňské lince přikládá velký důraz, chce krásnou moderní linku vybavenou vším, co pro své kulinářské umění potřebuje, někdo naopak jde cestou ryzí praktičnosti, kdy vzhled linky není prioritou (třeba právě proto, že kuchyň tvoří samostatná místnost) a jiný zase chce jednoduchou linku s minimem nutných spotřebičů, protože je třeba sám a moc nevaří. A samozřejmě každá z variant je ovlivněna možnostmi, které máme, jak prostorovými, technickými, tak i finančními.
 
JasmínMultiforte Q 87
 
 
 

 


 

Naše kuchyňské studio nabízí 3 varianty kuchyňských linek. A to levné kuchyňské komplety, sektorové kuchyně a kuchyňské linky vyráběné přímo na zakázku. Ke všem kuchyňským linkám zajišťujeme dopravu kuchyňských linek na místo určení a také odbornou montáž našimi pracovníky s dlouholetou praxí.

1) KUCHYŇSKÉ LINKY - KOMPLETY

Jedná se o kuchyňské linky které jsou vyráběny jako komplety, obvykle se jedná o rozměr 180 , 240  popřípadě 260.
U těchto kuchyňských linek jsou rozměry skříněk přímo dané. Většinu kuchyní z naší nabídky však lze rozšířit o další skříňky. Na výběr je z mnoha různých odstínů a provedení. Kuchyně se dodávají s pracovní deskou a jsou obvykle určeny pro celoplošný dřez.

2) KUCHYŇSKÉ LINKY - SÉRIOVÉ

Jedná se o sektorové kuchyňské linky, které se skládají z různých druhů skříněk (rozměry skříněk jsou pevně dané, nelze je upravovat). Tyto kuchyňské linky jsou vysoce kvalitní  a za příznivé ceny. Jedná se o linky Modena , Eliza, Karina II, Sofia, Nika a další.Naše prodejna je tady 16 let. Jsme největší česká firma prodávající nábytek na Olomoucku. Otevřeno máme od pondělí do neděle, tedy 7 dní v týdnu. Naše specializace je na obývací pokoje a ložnice. U nás můžete zakoupit zboží od světových i českých výrobců nábytku. Vybíráme si takové dodavatele nábytku u kterých se můžeme spolehnout na kvalitu. Máme vystaveno mnoho sedacích souprav, na které si u nás můžete sednout. Kvalifikovaný personál Vám vysvětlí všechny možnosti výběru potahových látek a rozměrů. Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích. Naši zaměstnanci jsou schopni nabídnout i různé atypy přesně na přání zákazníka.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

VĚTŠINU ZBOŽÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH MÁME VYSTAVENOU NA NAŠI PRODEJNĚ V OLOMOUCI.

Naše centrum Olomouc má rozlohu 4000 m2. Najdete nás na parkovišti Kaufland v Olomouci. 

Města kde nás znáte: Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Litovel, Mohelnice, Uničov, Zábřeh, Lipník, Moravský Beroun.

Milí zákazníci, těšíme se na vás!

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION,s.r.o.

Tovární 38 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), Olomouc
Otevírací doba:
PO-PÁ 9:00 - 18:00
SO-NE 9:00 - 18:00

Kontakty:

E - shop   
telefon: 775 531 696
e - mail: info@maxiorion.cz


Prodejna

telefon: 775 559 401