KOŠÍK
0 Kč

Kancelářské studio

Kancelářské studio Olomouc - hlavička

Kancelářský nábytek nejen pro Olomouc

Pro nás všechny, kterých se práce v kanceláři dotýká, je kancelář místem, kde trávíme hodně času a proto bychom měli výběru vybavení kanceláře věnovat dostatečnou pozornost.

Jiné požadavky máme při výběru kancelářského nábytku pro malou domácí kancelář, jiné při zařizování kanceláře pro řadové zaměstnance, střední management nebo pro vysoké manažerské pozice. Stejně tak budeme mít odlišné požadavky na vybavení samostatné kanceláře pro jednotlivce, jiné pro kanceláře, kde bude současně pracovat více osob, a jiné pro kanceláře typu „open space“. V poslední době, kdy řada zaměstnanců používá častěji home office, než kancelář v sídle firmy, nebo kdy řada zaměstnanců pracuje častěji v terénu, dochází k redukci a úpravám kancelářských prostor tak, že se jednotlivá pracovní místa sdílí, a samozřejmě i tato koncepce vyžaduje specifický přístup k vybavení kancelářských prostor nábytkem či technikou. Součástí moderně vybavených kanceláří a zasedacích místností jsou kromě klasického kancelářského nábytku i neformální a relaxační zóny vybavené prvky pro odpočinek. Řada firem již pochopila, že lepší výkony podávají ti zaměstnanci, kteří jsou v pohodě, v příjemném prostředí, kteří nejsou stresováni a pod stálým tlakem, a proto se snaží pracovní prostředí svým zaměstnanců zpříjemnit. Tuto skutečnost vnímají i projektanti, kteří při návrhu nových kancelářských prostor zohledňují moderní trendy.

Příklad kanceláře TOPLine - wenge  Kancelářské stoly Cross

manažerská kancelář 1 zasedací místnost1

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION je zavedený tradiční prodejce kancelářského nábytku s eshopem a kamennou prodejnou v Olomouci, kde si lze prohlédnout kancelářský nábytek. Nicméně vybavení kanceláři nábytkem je často velmi individuální záležitostí a je vždy lepší uspořádání nábytku v kanceláři dobře promyslet a rozvrhnout. V těchto případech jsou dodávky kancelářského nábytku často individuální - umíme dodat i nábytek zhotovený na míru, a tomu následně odpovídají i dodací lhůty. Ty se běžně pohybují v intervalu od jednoho do šesti týdnů dle rozsahu a složitosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 Naše prodejna je tady 16 let. Jsme největší česká firma prodávající nábytek na Olomoucku.  Máme největší výstavní plochu, asi 4.000 m2 hned vedle Kauflandu. Otevřeno máme od pondělí do neděle, tedy 7 dní v týdnu. Naše specializace je na obývací pokoje a ložnice. U nás můžete zakoupit zboží od světových i českých výrobců nábytku. Vybíráme si takové dodavatele nábytku u kterých se můžeme spolehnout na kvalitu. Máme vystaveno mnoho sedacích souprav, na které si u nás můžete sednout. Kvalifikovaný personál Vám vysvětlí všechny možnosti výběru potahových látek a rozměrů. Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích. Naši zaměstnanci jsou schopni nabídnout i různé atypy přesně na přání zákazníka. Aktuálně je naším stěžejním dodavatelem sedacích souprav slovenský výrobce – Bodnár.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

VĚTŠINU ZBOŽÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH MÁME VYSTAVENOU NA NAŠI PRODEJNĚ V OLOMOUCI.

Naše centrum Olomouc má rozlohu 4000 m2. Najdete nás na parkovišti Kaufland v Olomouci. 

Města kde nás znáte: Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Litovel, Mohelnice, Uničov, Zábřeh, Lipník, Moravský Beroun.

Milí zákazníci, těšíme se na vás!

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION,s.r.o.

Tovární 38 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), Olomouc
Otevírací doba:
PO-PÁ 9:00 - 18:00
SO-NE 9:00 - 18:00

Kontakty:

E - shop   
telefon: 775 531 696
e - mail: info@maxiorion.cz


Prodejna

telefon: 775 559 401