VýprodejAKCE
TÝDNE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceStudentské -
dětské pokoje
PředsíněKancelářDoplňkyNábytek
z masivu
Zavřít Filtrace
Výška od - do
Šířka od - do
Hloubka od - do
Typ
Nožičky
Barva
Osvětlení
Povrch

V.N.P. systém

Výrobce českého nábytku V.N.P. s.r.o. se sídlem v Olomouci má dlouholetou praxi v oboru nábytkářství. Zabývá se výrobou kancelářského a sektorového nábytku, ložnicových sestav a dětských pokojů. Firma klade důraz především na kvalitu používaného materiálu, který je velice odolný a hygienicky nezávadný. Základním plošným materiálem jsou LTD desky 18 a 28 mm s hranou ABS.
Nábytkem V.N.P. můžete kompletně vybavit nový dětský nebo studentský pokoj. Skříně a regály V.N.P. nabízí množství úložného prostoru, které vaše dítě bezesporu využije. Předností nábytku V.N.P. je možnost navrhnout si svoji vlastní kombinaci dekoru korpusu a čelních ploch. U modelové řady DUO máte navíc možnost libovolně sestavovat barevné přední panely. Příjemné pastelové barvy a dřevěné dekory se budou skvěle vyjímat v dětském pokoji.
V naší nabídce taky najdete šest dětských úchytek ve tvaru auta, kočky, ryby, hvězdy, motýla a želvy, které se určitě budou líbit vašemu dítěti a sedm hliníkových úchytek v moderním designu, které ocení dítě staršího věku. 
K nábytku V.N.P. nemusíte dokupovat žádné police nebo zásuvky. Vnitřní vybavení je uvedeno v nákresu konkrétního výrobku. 

Zobrazit filtr
159 položek celkem