VýprodejObývací
pokoje
LožniceStudentské -
dětské pokoje
KuchyněJídelnyPředsíněKancelářDoplňkyStylový
masivní nábytek
Český kovaný
nábytek

Studentská postel 90x200 - výběr potahů a matrací

Katalogové číslo:842477

Český výrobek. Celočalouněná postel je opatřena zadním a bočním čelem (pravé nebo levé provedení). Postel je vybavená matrací, která zajistí optimální regeneraci svalstva během spánku. Matrace je napevno přičalouněná k lamelovému roštu. Praktický úložný prostor je vhodný k uložení peřin, dek a jiných lůžkovin. Úložný prostor je přístupný z boku postele.
není skladem Doprava zboží je 490 Kč
vaše cena vč. dph 11 660 Kč
Popis produktu

Studentská postel 90x200 - výběr potahů a matrací

Celkové rozměry výrobku (š/v/d)  97 x 93 x 211 cm

Celočalouněná postel je opatřena zadním a bočním čelem (pravé nebo levé provedení). Postel je vybavená matrací, která zajistí optimální regeneraci svalstva během spánku. Matrace je napevno přičalouněná k lamelovému roštu. Praktický úložný prostor je vhodný k uložení peřin, dek a jiných lůžkovin. Úložný prostor je přístupný z boku postele.

Český výrobek.

Postel můžete objednat v různém barevném provedení.
Lze volit pravé či levé provedení a typ matrace.


Parametry:
Šířka: 97 cm
Délka: 211 cm
Výška: 93 cm
Výška lehací plochy: cca 55 cm
Ložná plocha: 90 x 200 cm
Světlá výška: 15 cm (výška nožek)
Úložný prostor: 196 x 82  x 21 cm 

Záruka: 24 měsíců

Možnost zvolení typu matrace:

Matrace je začalouněna do potahu dle vašeho výběru.

S matrací ALFA - 5-ti zónová profilovaná sendvičová matrace s horní roznášecí vrstvou z elastické a prodyšné studené pěny COOLFLEX, pod níž je vrstva z kvalitního polyuretanu. Profilace matrace zajišťuje uvolnění svalstva během spánku a lepší provzdušnění matrace. Nosnost do 110 kg. Výška +/-16 cm (včetně roštu). Záruka 2 roky.

S matrací BETA – luxusní 5-ti zónová matrace, jejíž jádro je vyrobeno z vysoce kvalitní elastické studené pěny COOLFLEX. Pěna COOLFLEX se díky svým vlastnostem optimálně přizpůsobí tělu a umožní tak zdravý a klidný spánek, regeneraci svalstva a dokonalé provzdušnění matrace. Nosnost do 120 kg. Výška +/-17 cm (včetně roštu). Záruka 3 roky.

S matrací DELTA - vysoce luxusní 7-mi zónová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena viskoelastickou paměťovou pěnou VISCOFOAM, která reaguje na tělesnou teplotu a dokonale se tak poddá tělu, které během spánku stabilizuje v optimální poloze. V kombinaci se studenou pěnou COOLFLEX umožní správnou regenerací svalstva a příjemný spánek. Nosnost do 120 kg. Výška +/-17 cm (včetně roštu). Záruka 3 roky.

Technická specifikace
  • Rozměr:90x200
  • Materiál:Čalouněné
  • Barva:Šedá, Jiná barva
  • Matrace:Pevně začalouněné
  • Rošt:Pevná deska
  • Nožičky:Plastové
  • Úložný prostor:Boční výklop
  • Čelo:Boční čelo
  • Přehoz:Bez přehozu
Napsat dotaz

* povinné položky

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.