Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu

Předsíňová sestava Sandy

Katalogové číslo:

je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky v odstínu světlého dřeva dub Granson. Korpus o síle 16 mm, čílka šuplíků a dvířkovina o síle 18 mm a horní deska je zesílená 22 mm. Hrany jsou ošetřeny ABS hranou se zvýšenou odolností LED osvětlení v ceně. Skříňky jsou na černých plastových nožkách. Panty jsou nastavitelné ve 3 polohách. Vyznačuje se minimalistickým designem, jemnými teplými barvami, originálními frézovanými drážkami. Skleněné police příborníku a ozdobné vlnité lišty jsou doplněny osvětlením. Tento systém se skládá z 11 prvků, které lze libovolně kombinovat. Celou nabídku naleznete zde. Termín dodání 6 týdnů od zaslání objednávky.
na objednávku Doprava zboží je 590 Kč
vaše cena vč. dph 17 180 Kč
Vytvořit vlastní sestavu
Popis produktu

Předsíňová sestava Sandy

je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky v odstínu světlého dřeva dub Granson. Korpus o síle 16 mm, čílka šuplíků a dvířkovina o síle 18 mm a horní deska je zesílená 22 mm. Hrany jsou ošetřeny ABS hranou se zvýšenou odolností  LED osvětlení v ceně. Skříňky jsou na černých plastových nožkách. Panty jsou nastavitelné ve 3 polohách. Vyznačuje se minimalistickým designem, jemnými teplými barvami, originálními frézovanými drážkami. Skleněné police příborníku a ozdobné vlnité lišty jsou doplněny osvětlením. Tento systém se skládá z 11 prvků, které lze libovolně kombinovat. Celou nabídku naleznete zde.  

Termín dodání 6 týdnů od zaslání objednávky. 

Doprava

Ceník dopravy

Ceník dopravy

Doprava zdarma u označených produktů DOPRAVA ZDARMA
Doprava a balné 590 Kč v rámci ČR (maximální cena dopravy za nákup).
Doprava a balné 120 Kč/ks rámci ČR za kancelářské, jídelní a barové židle (max.590 Kč) 

Pro dopravu v severomoravském a jihomoravském kraji využíváme vlastní dopravu.
Zboží rozvážíme v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin.

Ve zbývajících částech české republiky zboží zasíláme spedičními společnostmi jako je Toptrans a menší zásilky firmou PPL. Zboží vždy před odesláním, kontrolujeme a pečlivě balíme do ochranných obalů, abychom minimalizovali poškození během dopravy. Náš proškolený tým Vám zaručí, že zboží k vám dojde v pořádku. Pro informace o vaší zásilce volejte v pracovní dny tel. 775 531 696.

Platba

ZDARMA vyzvednutí na prodejně v Olomouci
ZDARMA platba kartou, převodem nebo na splátky H.C.
80 Kč platba dobírkou

Výdej zboží na prodejně v Olomouci ZDARMA

V pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin, Tovární 38 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), pro výdej volejte předem na prodejnu tel. 775 559 401, zboží pro vás nachystáme a vám se zkrátí čekací doba.

V sobotu a o svátcích máme ve skladech omezený provoz do 16:00 hodin. Vydáváme jen po telefonické domluvě, kontaktujte nás prosím s předstihem den předem na tel. 775 559 401. Děkujeme za pochopení.

V Neděli máme sklady zavřené. Vydáváme jen po telefonické domluvě, jsme schopni vám zboží nachystat a s vaší plnou asistencí zboží vydat,kontaktujte nás prosím s předstihem den předem na tel. 775 559 401. Děkujeme za pochopení.(bez tel.domluvy se může stát že vám zboží nebudeme schopni vydat)

Výnos nábytku

Cena výnosu bude upřesněna telefonicky dle charakteru zboží a počtu pater. 

Po odeslání objednávky, budete telefonicky kontaktováni naším pracovníkem, který s Vám sdělí cenu výnosu zboží, která Vám bude po vzájemném odsouhlasení následně přičtena k celkové ceně v objednávky.

Montáž nábytku

Cena montáže bude upřesněna telefonicky dle charakteru zboží.

Po odeslání objednávky, budete telefonicky kontaktováni naším pracovníkem, který s Vám sdělí cenu montáže zboží, která Vám bude po vzájemném odsouhlasení následně přičtena k celkové ceně v objednávky.

Ponecháváme si právo odmítnout službu montáže z kapacitních nebo jiných provozních důvodů.

 

Milí zákazníci, děkujeme za nákup a těšíme se na Váší návštěvu na prodejně.

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.

 

.

Napsat dotaz

* povinné položky

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Sestava - Předsíňová sestava Sandy

Vybráno kusů 3
CENA VČ. DPH 17 180 Kč
Sestava obsahuje Výběrem produktů můžete upravit sestavu
Šatní skříň 2D SANDY S7
na objednávku
10 220 Kč
V sestavě máte
1 kus tohoto zboží
Polička závěsná Sandy K8
na objednávku
1 050 Kč
V sestavě máte
1 kus tohoto zboží
Komoda 2D2S SANDY S2
na objednávku
5 910 Kč
V sestavě máte
1 kus tohoto zboží