VýprodejAKCE
TÝDNE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceStudentské -
dětské pokoje
PředsíněKancelářDoplňkyNábytek
z masivu

Předsíňová sestava Sandy

Katalogové číslo:

je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky v odstínu světlého dřeva dub Granson. Korpus o síle 16 mm, čílka šuplíků a dvířkovina o síle 18 mm a horní deska je zesílená 22 mm. Hrany jsou ošetřeny ABS hranou se zvýšenou odolností LED osvětlení v ceně. Skříňky jsou na černých plastových nožkách. Panty jsou nastavitelné ve 3 polohách. Vyznačuje se minimalistickým designem, jemnými teplými barvami, originálními frézovanými drážkami. Skleněné police příborníku a ozdobné vlnité lišty jsou doplněny osvětlením. Tento systém se skládá z 11 prvků, které lze libovolně kombinovat. Celou nabídku naleznete zde. Termín dodání 6 týdnů od zaslání objednávky.
na objednávku Doprava zboží je 490 Kč
vaše cena vč. dph 17 180 Kč

Vytvořit vlastní sestavu
Popis produktu

Předsíňová sestava Sandy

je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky v odstínu světlého dřeva dub Granson. Korpus o síle 16 mm, čílka šuplíků a dvířkovina o síle 18 mm a horní deska je zesílená 22 mm. Hrany jsou ošetřeny ABS hranou se zvýšenou odolností  LED osvětlení v ceně. Skříňky jsou na černých plastových nožkách. Panty jsou nastavitelné ve 3 polohách. Vyznačuje se minimalistickým designem, jemnými teplými barvami, originálními frézovanými drážkami. Skleněné police příborníku a ozdobné vlnité lišty jsou doplněny osvětlením. Tento systém se skládá z 11 prvků, které lze libovolně kombinovat. Celou nabídku naleznete zde.  

Termín dodání 6 týdnů od zaslání objednávky. 

Doprava

Ceník dopravy

Doprava a balné ZDARMA nad hodnotou objednávky 20 000 Kč a u vybraného akčního zboží.
Doprava a balné 490 Kč v rámci ČR (maximální cena dopravy za nákup).
Doprava a balné 100 Kč/ks rámci ČR za kancelářské, jídelní a barové židle (max.490 Kč)

Pro dopravu v severomoravském a jihomoravském kraji využíváme vlastní dopravu.

Ve zbývajících částech české republiky zboží zasíláme spedičními společnostmi jako je Toptrans a menší zásilky firmou PPL. Zboží vždy před odesláním, kontrolujeme a pečlivě balíme do ochranných obalů, abychom minimalizovali poškození během dopravy. Náš proškolený tým Vám zaručí, že zboží k vám dojde v pořádku. Pro informace o vaší zásilce volejte v pracovní dny tel. 775 531 696.

Platba

ZDARMA vyzvednutí na prodejně v Olomouci
ZDARMA platba kartou, převodem nebo na splátky H.C.
80 Kč platba dobírkou

Zboží rozvážíme v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin.

Výdej zboží na prodejně v Olomouci v pracovní dny  od 9:00 do 17:00 hodin, Tovární 38 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), pro výdej volejte předem na prodejnu tel. 775 559 401, zboží pro vás nachystáme a vám se zkrátí čekací doba.

(V sobotu, neděli a o svátcích máme ve skladech omezený provoz. Vydáváme jen po telefonické domluvě, kontaktujte nás prosím s předstihem na tel. 775 559 401. Děkujeme za pochopení.)

Napsat dotaz

* povinné položky

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Sestava - Předsíňová sestava Sandy

Vybráno kusů 3
CENA VČ. DPH 17 180 Kč
Sestava obsahuje Výběrem produktů můžete upravit sestavu
Šatní skříň 2D SANDY S7
na objednávku
10 220 Kč
V sestavě máte
1 kus tohoto zboží
Polička závěsná Sandy K8
na objednávku
1 050 Kč
V sestavě máte
1 kus tohoto zboží
Komoda 2D2S SANDY S2
na objednávku
5 910 Kč
V sestavě máte
1 kus tohoto zboží