Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu

Multifunkční Trouba CANDY FCR 824 BA/E, 5 let záruka

Katalogové číslo:184783

Multifunkční Trouba CANDY FCR 824 BA/E, 5 let záruka designová trouba v provensálském stylu v starobílé barvě Candy FCR 824 BA/E je zařazena do energetické třídy A. Mechanický termostat a funkce ovládáte pomocí 2 otočných knoflíků. Nabízí 7 programů pro pečení: rozmrazování, pravý horký vzduch (kru
na objednávku Doprava zboží je 590 Kč
vaše cena vč. dph 10 990 Kč
Popis produktu

Multifunkční Trouba CANDY FCR 824 BA/E, 5 let záruka

designová trouba v provensálském stylu v starobílé barvě Candy FCR 824 BA/E je zařazena do energetické třídy A. Mechanický termostat a funkce ovládáte pomocí 2 otočných knoflíků. Nabízí 7 programů pro pečení: rozmrazování, pravý horký vzduch (kruhové topné těleso + ventilátor), statický, spodní ohřev + ventilátor, gril + ventilátor, Pizza a osvětlení. Dvířka trouby jsou vybaveny dvojitým bezpečnostním sklem a ochlazováním dvířek trouby. Vnitřní prostor trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Celkový objem vestavné trouby Candy FCR 824 BA/E dosahuje 68 litrů. Trouba má nerezové drátěné pojezdy pro vedení plechů a teleskopický výsuv na 1 úrovni. V balení se nachází: 1plech a 2 rošt. Karta produktu zde.

- objem 70l
- 7 funkcí + světlo ( rozmrazování, pravý horký vzduch (kruhové topné těleso  ventilátor), statický, spodní ohřev + ventilátor, gril + ventilátor, Pizza a osvětlení.
- analogová minutka
- tangenciální ventilátor chlezení
- dveře dvojitým bezpečnostním sklem a chlezením
- nerezové drátěné pojezdy pro vedení plechu
- teleskopické výsuvy na 1 úrovni
- 2 rošty, 2 plechy ( včetně hlubokého)
- rozměr ( v x š x h) 59,5 x 59,5 x 54,5 cm
- sklo v barvě starobílé

dárek plechPři nákupu této multifunkční trouby získáte níže uvedený plech  Pro získání tohoto dárku je třeba do 14-ti dnů od nákupu výrobek zaregistrovat na adrese ZDE, kde také získáte všechny potřebné informace.Doprava

Ceník dopravy

Ceník dopravy

Doprava zdarma u označených produktů DOPRAVA ZDARMA
Doprava a balné 590 Kč v rámci ČR (maximální cena dopravy za nákup).
Doprava a balné 120 Kč/ks rámci ČR za kancelářské, jídelní a barové židle (max.590 Kč) 

Pro dopravu v severomoravském a jihomoravském kraji využíváme vlastní dopravu.
Zboží rozvážíme v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin.

Ve zbývajících částech české republiky zboží zasíláme spedičními společnostmi jako je Toptrans a menší zásilky firmou PPL. Zboží vždy před odesláním, kontrolujeme a pečlivě balíme do ochranných obalů, abychom minimalizovali poškození během dopravy. Náš proškolený tým Vám zaručí, že zboží k vám dojde v pořádku. Pro informace o vaší zásilce volejte v pracovní dny tel. 775 531 696.

Platba

ZDARMA vyzvednutí na prodejně v Olomouci
ZDARMA platba kartou, převodem nebo na splátky H.C.
80 Kč platba dobírkou

Výdej zboží na prodejně v Olomouci ZDARMA

V pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin, Tovární 38 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), pro výdej volejte předem na prodejnu tel. 775 559 401, zboží pro vás nachystáme a vám se zkrátí čekací doba.

V sobotu a o svátcích máme ve skladech omezený provoz do 16:00 hodin. Vydáváme jen po telefonické domluvě, kontaktujte nás prosím s předstihem den předem na tel. 775 559 401. Děkujeme za pochopení.

V Neděli máme sklady zavřené. Vydáváme jen po telefonické domluvě, jsme schopni vám zboží nachystat a s vaší plnou asistencí zboží vydat,kontaktujte nás prosím s předstihem den předem na tel. 775 559 401. Děkujeme za pochopení.(bez tel.domluvy se může stát že vám zboží nebudeme schopni vydat)

Výnos nábytku

Cena výnosu bude upřesněna telefonicky dle charakteru zboží a počtu pater. 

Po odeslání objednávky, budete telefonicky kontaktováni naším pracovníkem, který s Vám sdělí cenu výnosu zboží, která Vám bude po vzájemném odsouhlasení následně přičtena k celkové ceně v objednávky.

Montáž nábytku

Cena montáže bude upřesněna telefonicky dle charakteru zboží.

Po odeslání objednávky, budete telefonicky kontaktováni naším pracovníkem, který s Vám sdělí cenu montáže zboží, která Vám bude po vzájemném odsouhlasení následně přičtena k celkové ceně v objednávky.

Ponecháváme si právo odmítnout službu montáže z kapacitních nebo jiných provozních důvodů.

 

Milí zákazníci, děkujeme za nákup a těšíme se na Váší návštěvu na prodejně.

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.

 

.

Napsat dotaz

* povinné položky

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.