Výprodej nábytkuAKCE
MĚSÍCE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceKancelářStudentské -
dětské pokoje
PředsíněDoplňkyNábytek
z masivu

Matrace Antibacterial Visco Vakuo 80x200 1+1 - výška 18 cm

Katalogové číslo:443027

Komfortní 7-zónová matrace Antibacterial Visco Vakuo je nejhygieničtější matrace na trhu. Vrchní strana s antidekubitním prořezem je z antibakteriální pěny Sanitized. Jádro matrace je z pěny Eliocell o hustotě 25 kg/m3. Spodní strana je z líné pěny o hustotě 50 kg/m3. Tato matrace je vhodná pro alergiky a astmatiky. Doporučená nosnost je do 130 kg. Výška matrace je 18 cm. Dvojdílný snímatelný potah Aloe Vera se může prát při 60°C.
na objednávku Doprava zboží je 590 Kč
vaše cena vč. dph 12 800 Kč
Popis produktu

Matrace Antibacterial Visco Vakuo 80x200 1+1 - výška 18 cm

Komfortní 7-zónová matrace Antibacterial Visco Vakuo je nejhygieničtější matrace na trhu. Vrchní strana s antidekubitním prořezem je z antibakteriální pěny Sanitized. Jádro matrace je z pěny Eliocell o hustotě 25 kg/m3. Spodní strana je z líné pěny o hustotě 50 kg/m3. Tato matrace je vhodná pro alergiky a astmatiky. Doporučená nosnost je do 130 kg. Výška matrace je 18 cm. Dvojdílný snímatelný potah Aloe Vera se může prát při 60°C.

Pěna Sanitized
Pěna Sanitized s antibakteriální a antimykotickou ochranou má výborné hygienické vlastnosti. Tato pěna ničí bakterie, plísně, roztoče a houby. Matrace z pěny Sanitized jsou vhodné pro alergiky a astmatiky.

Eliocell
Značková PUR pěna Eliocell má velmi podobné vlastnosti jako studená pěna, je základním materiálem pro výrobu matrací. Matrace z pěny Eliocell se skvěle přizpůsobí tělu, vyniká svojí prodyšností, tvarovou stálostí, pevností a dlouhou životností.

Líná pěna
Líná pěna stabilizuje tělo v optimální poloze. Matrace z líné pěny mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při zahřátí se přizpůsobí tvaru těla (měkne), po ukončení zatížení se pomalu vrací do původního stavu, nevytváří protitlak. 

Potah Aloe Vera
Je vyroben z  kvalitního úpletu, který obsahuje výtažek z Aloe Vera. Aloe Vera obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí blahodárně na celý organismus. Má regenerační, antialergické a antiseptické účinky. Potah je prošitý, výplň tvoří PES vlákno - gramáž 200 g/m2. Materiál má výborné hygienické vlastnosti a dlouhou životnost.

Technické specifikace
Nosnost: do 130 kg
Celková výška: 18 cm (včetně potahu)
Složení jádra: antibakteriální pěna Sanitized + značková PUR pěna Eliocell + líná pěna
Tuhost: střední 3
Počet zón: 7
Potahová látka: Aloe Vera
Možnost praní: ano
Nejvhodnější uložení: laťový nebo lamelový (pevný, polohovací) rošt
Záruka: 4 roky (jádro matrace), 2 roky (potah)

Cena je za 2 ks matrací!

Pokud budete mít zájem o jiný rozměr matrace, kontaktujte nás telefonicky na čísle 775 531 696 nebo na emailové adrese info@maxiorion.cz , rádi Vám matraci vybraných rozměrů naceníme.

Nachází se v kategoriích:
Technická specifikace
  • Typ:Pěnové
  • Rozměr:80x200 cm
  • Výška:18 cm
  • Nosnost:130 kg
  • Sady:1+1
Doprava

Ceník dopravy

Ceník dopravy

Doprava zdarma u označených produktů DOPRAVA ZDARMA
Doprava a balné 590 Kč v rámci ČR (maximální cena dopravy za nákup).
Doprava a balné 120 Kč/ks rámci ČR za kancelářské, jídelní a barové židle (max.590 Kč) 

Pro dopravu v severomoravském a jihomoravském kraji využíváme vlastní dopravu.
Zboží rozvážíme v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin.

Ve zbývajících částech české republiky zboží zasíláme spedičními společnostmi jako je Toptrans a menší zásilky firmou PPL. Zboží vždy před odesláním, kontrolujeme a pečlivě balíme do ochranných obalů, abychom minimalizovali poškození během dopravy. Náš proškolený tým Vám zaručí, že zboží k vám dojde v pořádku. Pro informace o vaší zásilce volejte v pracovní dny tel. 775 531 696.

Platba

ZDARMA vyzvednutí na prodejně v Olomouci
ZDARMA platba kartou, převodem nebo na splátky H.C.
80 Kč platba dobírkou

Výdej zboží na prodejně v Olomouci ZDARMA

V pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin, Tovární 38 (parkoviště Kaufland vjezd z ulice Vejdovského), pro výdej volejte předem na prodejnu tel. 775 559 401, zboží pro vás nachystáme a vám se zkrátí čekací doba.

V sobotu a o svátcích máme ve skladech omezený provoz do 16:00 hodin. Vydáváme jen po telefonické domluvě, kontaktujte nás prosím s předstihem den předem na tel. 775 559 401. Děkujeme za pochopení.

V Neděli máme sklady zavřené. Vydáváme jen po telefonické domluvě, jsme schopni vám zboží nachystat a s vaší plnou asistencí zboží vydat,kontaktujte nás prosím s předstihem den předem na tel. 775 559 401. Děkujeme za pochopení.(bez tel.domluvy se může stát že vám zboží nebudeme schopni vydat)

Výnos nábytku

Cena výnosu bude upřesněna telefonicky dle charakteru zboží a počtu pater. 

Po odeslání objednávky, budete telefonicky kontaktováni naším pracovníkem, který s Vám sdělí cenu výnosu zboží, která Vám bude po vzájemném odsouhlasení následně přičtena k celkové ceně v objednávky.

Montáž nábytku

Cena montáže bude upřesněna telefonicky dle charakteru zboží.

Po odeslání objednávky, budete telefonicky kontaktováni naším pracovníkem, který s Vám sdělí cenu montáže zboží, která Vám bude po vzájemném odsouhlasení následně přičtena k celkové ceně v objednávky.

Ponecháváme si právo odmítnout službu montáže z kapacitních nebo jiných provozních důvodů.

 

Milí zákazníci, děkujeme za nákup a těšíme se na Váší návštěvu na prodejně.

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.

 

.

Napsat dotaz

* povinné položky

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.