VýprodejAKCE
TÝDNE
Obývací
pokoje
KuchyněJídelnyLožniceStudentské -
dětské pokoje
PředsíněKancelářDoplňkyStylový
masivní nábytek
Zavřít Filtrace
Výška od - do
Šířka od - do
Hloubka od - do
Typ
Nožičky
Barva
Osvětlení
Povrch

Kancelářský nábytek V.N.P.

Výrobce českého nábytku V.N.P. s.r.o. se sídlem v Olomouckém kraji má dlouholetou tradici v oboru nábytkářství. Firma se zabývá především výrobou sektorového nábytku, kterým můžete vybavit svou kancelář, obývací pokoj nebo ložnici. Při zpracováni nábytku je kladen důraz především na kvalitu materiálu. Základním plošným materiálem jsou LTD desky 18 a 28 mm s hranou ABS.

Při zařizování kanceláře nebo pracovny určitě oceníte naši rozmanitou nabídku skříni, regálů, psacích stolů a polic. Přednosti nábytku V.N.P. je možnost sestavit si vlastní barevnou kombinaci korpusu a čelních ploch. Můžete si vybrat z 18 barevných odstínu. Taky si můžete vybrat ze sedmi hliníkových úchytek v moderním designu.

K nábytku V.N.P. nemusíte dokupovat žádné police nebo zásuvky. Vnitřní vybavení je uvedeno v nákresu konkrétního výrobku.

Regály, vitríny a skříně V.N.P. nabízí množství úložného prostoru pro kancelářské potřeby. Skleněné dveře prosklených vitrín a skříni jsou opatřeny hliníkovým rámečkem. Tloušťka středně mléčné nebo čiré skleněné výplně je 5 mm.

Zobrazit filtr
106 položek celkem