VýprodejObývací
pokoje
LožniceStudentské -
dětské pokoje
KuchyněJídelnyPředsíněKancelářDoplňkyStylový
masivní nábytek
Český kovaný
nábytek

500 Obývací stěna Avis

Katalogové číslo:581114

Nábytek  avis Vám nabízí stylový nábytek z masivu- lípa v kombinaci s dřevěnou dýhou. Samozřejmostí je vysoká úroveň řemeslného zpracování a kvalitní materiál - masiv dřevo ve více odstínech, propracovaná kresba na dřevo, nádherné vitráže, umělecké prvky kování.
není skladem Doprava zdarma
vaše cena vč. dph 60 020 Kč
Popis produktu

Nábytek  avis

Vám nabízí stylový nábytek z masivu- lípa v kombinaci s dřevěnou dýhou. Samozřejmostí je vysoká úroveň řemeslného zpracování a kvalitní materiál - masiv dřevo ve více odstínech, propracovaná kresba na dřevo, nádherné vitráže, umělecké prvky kování.

Tento originální nábytek je vhodný na reprezentativní vybavení bytů i hotelů, restaurací, kanceláří. Nadčasový elegantní design nábytku můžete skvěle využít při kompletním zařízení interiérů. Neopakovatelnou atmosféru prostředí však vytvoříte také začleněním pouze jednoho modelu tohoto nábytku jako doplňku, či solitérního kusu.

Ténto systém lze objednat v šesti odstínech, prosím v případě objednání upřesněte, o který odstín se jedná. Prosklená vitrína lze objednat bez mřížek, popř.lze za příplatek nechat udělat kresbu na sklo, jedno křídlo příplatek 250,- Kč

Technická specifikace
  • Výška:215 cm
  • Šířka:300 cm
  • Hloubka:57 cm
Napsat dotaz

* povinné položky

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.